Nowa myszka do gier: Razer Naga Hex V2

Autor: Dział Prasowy, 14 czerwca 2016 22:17:17

Razer, światowy lider w produkcji urządzeń i oprogramowania dla graczy, zapowiedział dziś najnowszą gamingową myszkę, Razer Naga Hex V2.


Zaprojektowana specjalnie do gier typuMultiplayer Online Battle Arena (MOBA), Razer Naga Hex V2 wspina się na wyższy poziom rozgrywki dzięki wykorzystaniu ułożonych w okrąg 7 przycisków umiejscowionych pod kciukiem. Zostały one zoptymalizowane specjalnie do gier typu MOBA oraz odpowiednio skonfigurowane dla jak najlepszej dynamiki rozgrywki.


“Ta myszka pozwoli graczom MOBA na lepsze zbalansowanie rozgrywki pod kątem korzystania z klawiatury i myszki, pozwalając na szybsze reakcje w trudnych sytuacjach.” - powiedział Lee „Faker” Sang-hyeok, mid-laner profesjonalnego zespołu e-sportowego League of Legends, Team SKT. „Umiejscowienie tych ekstra przycisków daje niesamowitą precyzję działania, bez obaw o przypadkowe wciśnięcie niechcianych klawiszy”.

 

Razer Naga Hex V2 napędzana jest najbardziej nowoczesną technologią.  Jej laserowy czujnik 5G o czułości 16000 DPI zapewnia precyzyjne poruszanie się i odzwierciedlenie ruchów na wszystkich ekranach niezależnie od tego,  czy jest to stacja dowodzenia z kilkoma monitorami czy monitor 4K.

“Scena MOBA stała się jednym z najbardziej gorącychsegmentów e-sportu na świecie sprawiając, że gry takie jak League of Legendsczy Dota 2 zbierają większą widownie niż tradycyjne zawody sportowe.” - powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO firmy Razer. „Stworzyliśmy pierwszą na świecie mysz przeznaczoną specjalnie dla tych graczy, a teraz mamy zaszczyt ogłosić, że nasz doskonały projekt stał się jeszcze lepszym”.


Razer Naga Hex V2 jest kolejnym z serii urządzeń przeznaczonych głównie dla graczy MOBA. Po stworzeniu swojej pierwszej unikalnej myszki w 1998 roku Razer coraz bardziej angażował się w tworzenie zaawansowanych urządzeń, co doprowadziło do powstania myszek specjalnie zaprojektowanychdo gier MMO, mobilnych, a nawet dla graczy leworęcznych.

 

Najnowsza myszkaRazerazostała stworzona w oparciu o technologię Razer Chroma™, która pozwala na wykorzystanie specjalnego podświetlenia. Gracze mogą wybierać spośród 16.8 miliona kolorów i wachlarza efektów. Dzięki oprogramowaniu RazerSynapse użytkownicy mogą także tworzyć swoje własne konfiguracje i udostępniać je innym graczom poprzez Razer Chroma Workshop. Ustawienia świateł Razer Chroma dopasowane są także do popularnych gier, takich jak “Overwatch”, "Call of Duty®: Black Ops III", "Blade and Soul” i wiele więcej. Profile te podświetlają odpowiednie przyciski w zależności od różnych akcji podejmowanych w grach.

Cena:

EU €99.99 

Dostępność:

Razerzone.com – 14 czerwca 2016

Świat – Lipiec 2016

 

Cechy produktu:

 • 7 ułożonych w okrąg przycisków, umiejscowionych pod kciukiem
 • 14 programowalnych przycisków, zoptymalizowanych pod tytuły MOBA
 • Powlekanygumąuchwytnakciuk
 • Laserowy czujnik z 5G i 16000 DPI
 • Rolka z technologią tilt click
 • Oświetlenie Razer Chroma™ z ponad 16 milionami ustawień kolorów
 • Synchronizacja kolorów pomiędzy różnymi urządzeniami z systemem Razer Chroma™
 • Przyspieszenie 50G / 210 calinasekundę
 • Ultrapolacja 1000 Hz / czasreakcji 1 ms
 • BezdźwieczneporuszaniedziękitechnologiiUltraslick
 • Razer Synapse
 • Kabel USB o długości 2.1 m
 • Wymiary : 119 mm (długość) x 75 mm (szerokość) x 43 mm (wysokość)
 • Waga: 135 g z kablem

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign