MODECOM FreeHANDS MC-G3DC-01 okulary 3D do smartfona

Autor: Dział Prasowy, 13 maja 2015 19:05:41

Firma MODECOM rozszerza swoją ofertę o kolejne grupy produktowe. Tym razem na półki sklepowe trafi wyjątkowy produkt – okulary 3D MODECOM FreeHANDS MC-G3DC-01. Ten wyjątkowy na rynku produkt pozwolić użytkownikom zamienić smartfon w podręczny odtwarzacz materiałów 3D.

Okulary MODECOM FreeHANDS MC-G3DC-01 to produkt, który umożliwia użytkownikowi wejście w świat trójwymiarowej rozrywki bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych. Cechą wyróżniającą MODECOM FreeHANDS jest wykonana z najwyższej, jakości tektury obudowa, w której producent umieścił szereg ciekawych komponentów technologicznych, takich jak: doskonałe soczewki, wykonany z magnezów neodymowych przełącznik funkcji specjalnych oraz wbudowany układ NFC.

Warto zwrócić uwagę także na prostą i intuicyjną, a w dodatku komfortową obsługę okularów MODECOM FreeHANDS. Aby rozpocząć zabawę w świecie trójwymiarowej rozrywki wystarczy tylko w specjalnej kieszeni umieścić smartfon z wgranym materiałem 3D albo skorzystać z dedykowanych aplikacji. Za pomocą okularów MODECOM FreeHANDS oprócz oglądania trójwymiarowych filmów i obrazów, można także zagrać w gry wykorzystujące technikę wirtualnej rzeczywistości. Zabawa z MODECOM FreeHANDS jest komfortowa dla użytkownika nawet przez wiele godzin.  Producent do zestawu dołącza dwie specjalne pianki ochronne, które użytkownik może przykleić w tych miejscach w których okulary mają bezpośredni kontakt z ciałem, aby poprawić ergonomię pracy.

MODECOM FreeHANDS to produkt idealnie wpisujący się w ideę ochrony środowiska naturalnego – jego bazową konstrukcję wykonano z surowców nadających się do ponownego wykorzystania.

 

Zawartość zestawu MODECOM FreeHANDS MC-G3DC01:  

• Dwie wysokiej, jakości soczewki,

• Magnesu neodymowego,

• Specjalnej obudowy kartonowej do złożenia,

• Opaski do podtrzymywania na głowę,

• 2 ochronne paski zwiększające wygodę użytkowania.

• układ NFC


Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0