Nowy smartfon Huawei P8 Max – maksymalne możliwości

Autor: Dział Prasowy, 16 kwietnia 2015 20:22:29

Dwa lata temu Huawei przedstawił w Londynie doskonale przyjęty przez użytkowników model P6 – pierwszy z serii autorskich smartfonów łączących inteligentne rozwiązania z piękną stylistyką. Dziś koncern powraca do stolicy Wielkiej Brytanii, by zaprezentowaćswoje najnowsze urządzenia z serii P: przyjazny użytkownikom Huawei P8 oraz Huawei P8 Max.

 

Huawei P8 Maxposiada wszystkie najlepsze cechy modelu P8, oferującjednocześnie aż 6,8 calowy wyświetlacz i dłuższy czas pracy na baterii. P8 Maxłączy zP8 elegancki design i niezwykły aparat z możliwością ustawienia długiego czasu naświetlania, który pozwala na robienie zdjęć „malowanych światłem”. Połączenie tych funkcji zapewni użytkownikom jeszcze większe możliwości.

 

HuaweiP8 Max wyposażony został w technologię oszczędzania energii oraz poboru mocy, która zapewnia wyjątkowo długą żywotność baterii. Zastosowane rozwiązanie pozwala m.in. na oglądanie zapisanych na urządzeniu filmów nawet przez ponad 15 godzin.

 

Przednia i tylna kamera Huawei P8 Maxprzetwarzają obraz w systemie 5 + 13 megapikseli. Tylni aparat wyposażony jest dodatkowo w optyczną stabilizację obrazu mini SP,a zastosowanie podwójnej diody LED pozwala wydobyć żywe kolorypodczas robienia zdjęć w nocny. Narzędzia takie jak możliwośćrobienia zdjęć  trybie długiej ekspozycji tzw. „malowanych światłem” oraz zaawansowane funkcje nagrywania filmów stanowić będą inspirację dla użytkowników i pozwolą na tworzeniewłasnych dzieł sztuki.

 

Huawei P8 Maxwykorzystuje pierwszą na świecie, uproszczoną technologię pojedynczej antenysieci 4G, która zapewnia silny odbiór sygnału przy jednoczesnym zachowaniu kompaktowego rozmiaru  obudowy smartfona.Większy brat modelu P8 wyposażony został w dwa sloty na kartę SIM obsługujących maksymalną prędkością transferu danych w sieci 4G na poziomie 300Mbps.

 

Większy ekran, bardziej wydajna bateria i rosnące marzenia

Huawei P8 max wyposażony jest w ekran wysokiej rozdzielczości wykonany w technologii OGS firmy JDI – największy wyświetlacz HD użyty w smartfonie na świecie. Grubość obudowy nieprzekraczająca 6.8 milimetrówsprawia, żesmartfonjest niezwykle płaski i wygodny w codziennym użytkowaniu. P8 Max może pracować w trybie horyzontalnym, który daje możliwość wygodnego przeglądania treści, a zaawansowana technologia uwydatniająca kolory sprawia, że ich odbiór jest lepszym doświadczeniem dla użytkownika.

 

Duży ekran P8 Max został wyposażony 6.8 calowy wyświetlacz zachowując przy tym niezwykłą smukłość obudowy ograniczoną do 6.8 milimetrów.Ponadto urządzenie zostało wyposażone
w baterię o mocy 4360mAh.

 

Unikalne funkcje robienia zdjęć dla zwiększenia kreatywności użytkowników

Huawei P8 Maxposiada dwie kamery: przednią, o rozdzielczości 5+13 Mpixeli i tylnąz 13 Mpixeli. Tylni układ przetwarzaniaobrazu, mini SP z 13 megapikseli, z optyczną stabilizacją obrazu zapewnia lepsze wykonanie zdjęć również w nocy. Czujniki RGBW redukują ilośćszumów obrazu do minimum przy jednoczesnym zachowaniu wyrazistości i ostrości szczegółów. Technologia optycznej stabilizacji obrazu w Huawei P8 Maxpozwola na zmniejszenie wartości przysłony o 2-3 stopnie, co zapewnia jaśniejszy i wyraźniejszy obraz w tych samych warunkach. Dodatkowo podwójna dioda flash nadaje prawdziwy kolor zdjęciom obiektów robionych w ciemnościach.

 

Huawei P8 Max oferuje swoim użytkownikom najlepsze narzędzie do malowania światłem oraz funkcje nagrywania filmów z opcją późniejszej edycji. Dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne poprawianie wyglądu fotografowanych, tryb panoramiczny, specjalne tryby do robienia „selfies” oraz time-lapse,w połączeniu z dużym ekranem urządzenia, dają możliwość tworzenia i czerpania przyjemnościz wolności kreowania osobistych dzieł sztuki.

 

W odróżnieniu od zwykłych telefonów, funkcja„malowania światłem” w HuaweiP8 Maxpozwalana wyświetlanie podglądu w czasie rzeczywistym i ręczne sterowanie przesłoną aparatu. P8 Max posiada również funkcję optycznej stabilizacji obrazu w tylnej kamerze, która umożliwia wykonanie doskonałej jakości zdjęć nawet bez użycia statywu, a unikalny, reżyserski tryb filmowania wP8 Max, umożliwia użytkownikom dzielenie się obrazem, który jest obecnie nagrywany. P8 Max posiada również opcję grupowego filmowania,w połączeniu z dwoma innymi telefonamiz funkcją przełączania obrazu w locie.

 

Hyuawei’s Aesthetic Research Center z Paryża prezentuje najwyższe piękno

Po ponad półtorarocznym okresie projektowania, finalny wyglądHuawei P8 Max został wyselekcjonowany z ponad 70 różnych propozycji przygotowanych przez paryskie centrumHuawei Aesthetic Research Center.Tył urządzeniawykonany jest z jednolitej bryły piaskowanego metalu wykończonego elegancką teksturą.Całą obudowę smartfonawycięto z bloku aluminium lotniczego.

 

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się przegrzać smartfona używając gier i aplikacji? Huawei P8 Maxużywa systemu rozpraszania ciepła, aby uniknąć przegrzewania się podzespołów. Wykorzystano w nim stopy metali o wysokim współczynnikuprzewodności termicznej, tesame, które znaleźć można w markachsamochodów Lexus czy BMW. Współczynnik przewodzenia ciepła jest dziesięciokrotnie wyższy niż przy użyciu stali nierdzewnej oraz 3,8 razy wyższy niż w aluminium, czyli stopach magnezu stosowanych w zwykłych telefonach.

 

Bezprzewodowa projekcja, drukowanie za pośrednictwem Bluetooth i dużo więcej

Smartfon Huawei P8 Max został wyposażony także w takie funkcje jak np. drukowanie poprzez Bluetooth, bezprzewodowąprojekcję oraz GPS z prawami do użytku komercyjnego.Dzięki nim obsługa wszelkich zadań biurowych stanie się jeszcze wygodniejsza. P8 Max można wyposażyć w innowacyjne, skórzane etui, które dzięki specjalnie umieszczonym mikrootworom, umożliwiasprawdzenie informacji o połączeniu przychodzącym i odebranie rozmów bez konieczności jego otwierania.Etui może służyć również za podstawkę do telefonu, co idealnie sprawdzi się podczas oglądania filmów.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign