Panasonic prezentuje supercienkie monitory LED z serii LFE6

Autor: Dział Prasowy, 30 sierpnia 2013 23:41:00

Panasonic poszerzył ofertę wyświetlaczy profesjonalnych LCD o dwa nowe modele z linii LFE6. Urządzenia TH-50LFE6E i TH-42LFE6E wykorzystują do wyświetlania obrazu technologię LED, dzięki czemu dysponują wyjątkowo cienką obudową o głębokości niespełna 5 cm. Są przeznaczone do zastosowania wewnętrznego w obiektach, takich jak galerie handlowe czy restauracje, a także w małych salach konferencyjnych.

Na nową serię LFE6 składają się 50-calowy monitor TH-50LFE6E oraz 42-calowy TH-42LFE6E. Urządzenia wyświetlają obraz w rozdzielczości Full HD (1920x1080p), osiągający jasność na poziomie 350cd/m2. W połączeniu z wysokim współczynnikiem kontrastu 5000:1 gwarantuje to bardzo dobrą widoczność prezentowanego materiału nawet w przestronnych pomieszczeniach.


Oba urządzenia, dzięki zastosowaniu technologii LED, charakteryzują się niewielką wagą oraz płaską obudową o głebokości jedynie 49 milimetrów. Dysponują także bardzo cienką 9-milimetrową ramką, która sprawia, że mogą zostać zamontowane w taki sposób, by wyświetlany obraz „wtapiał” się
w otoczenie. Ponadto posiadają wbudowane głośniki o łącznej mocy 10 W, dzięki czemu nie wymagają podłączenia dodatkowego sprzętu audio.


Monitory profesjonalne charakteryzują się zwiększoną wydajnością i mogą pracować bez przerwy nawet do 16 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo, w celu zmniejszenia kosztów eksploatacji, Panasonic wprowadził tryb Eco, który umożliwia ograniczenie poboru energii do zaledwie 1/3 standardowego poziomu zużycia. Z kolei łatwa integracja z urządzeniami zewnętrznymi jest możliwa dzięki wyposażeniu monitorów w złącza PC, HDMI i DVI-D, a także porty LAN i RS232.


- Nowe monitory Panasonic LFE6 są przeznaczone dla użytkowników komercyjnych poszukujących urządzeń, które zapewniają wysokiej jakości obraz, wydajność oraz niskie zużycie energii. Jesteśmy przekonani, że konkurencyjna cena wyświetlaczy w połączeniu z kompaktowymi wymiarami obudowy zyska uznanie w oczach naszych klientów - mówi Dawid Laskowski, Sales and Marketing Manager
z Panasonic.

Monitory TH-50LFE6E i TH-42LFE6E będą dostępne na polskim rynku u Autoryzowanych Partnerów Panasonic od września 2013 roku, w sugerowanej cenie:

  • TH-50LFE6E – 4259 zł netto;
  • TH-42LFE6E – 2665 zł netto.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign