Mały czytnik Wi-Fi z dużymi możliwościami

Autor: Dział Prasowy, 30 sierpnia 2013 23:35:12

Impakt, dystrybutor akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej wprowadził na rynek polski czytnik danych  z funkcją WiFi, który pozwala  przesyłać dane z dowolnego nośnika pamięci czy urządzenia zgodnego ze standardem WiFi do komputera, telewizora czy tabletu.

Bezprzewodowy czytnik danych Memory 2 Move Max marki Intenso oparty jest  na technologii WiFi i pracuje w standardzie 802.11 b / g / n. Małych gabarytów urządzenie umożliwia wysyłanie danych z urządzeń takich jak telefon, pendrive, karta pamięci, dysk przenośny i wyświetlanie danych np. na ekranie telewizora czy tabletu.

Jak to działa? Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację w Apple Store lub Google Play Store, podłączyć nośnik pamięci lub sparować urządzenia bezprzewodowo i już możemy dzielić się mediami pomiędzy pięcioma różnymi użytkownikami jednocześnie wyświetlając np. zdjęcia z podróży na dużym ekranie.

Urządzenie jest na tyle małe i lekkie, że można je schować w kieszeni i mieć zawsze po ręką. Zasilane  akumulatorem litowo-polimerowym wystarczy do 9 godz. pracy. Wbudowany wyświetlacz LED, informuje o stanie pracy i poziomie naładowania akumulatora.  Zasięg urządzenia wynosi 40 m, a za bezpieczny przesył danych odpowiedzialna jest technologia szyfrowania WPA/WPA2.

Memory 2 Move Max został wyposażony w port LAN 10/100 Mbit/s, który pozwala podłączyć go do sieci domowej i korzystać z czytnika wraz z podłączonym nośnikiem pamięci jako dysku serwera plików. Złącze USB2.0 i port na karty SD zwiększają jego wachlarz możliwości. Czytnik jest również kompatybilny z systemem DLNA, który pozwala przesyłać dane bezprzewodowo do TV wyposażonych w tę funkcję.

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a sugerowana cena detaliczna wynosi 233 zł.

 

Cechy urządzenia:

- Kolor: czarny, biały
- Wyświetlacz LED
- Zasilanie: akumulator litowo-polimerowy
- Czas pracy do 9 godzin
- Czytnik kart pamięci SD
- Port USB 2.0
- Port LAN
- Wymiary: 72 x 95 x 17 mm (wys. x szer. x głęb.)
- Waga: 116 g

Funkcje:

- Standard Wi Fi 802.11 b / g / n (2.4 GHz)
- Zasięg do 40 m
- Kompatybilne z systemem: Windows, Mac, iOS i Android, Linux 2.4x
- Darmowa aplikacja dla Androida i Ios
- Szyfrowanie WPA/WPA2
- Funkcja Bridge
- Media Server do użycia z urządzeniami DLNA
- Funkcja NAS (z zewnętrznym nośnikiem pamięci)

Akcesoria:

- Kabel USB
- Oprogramowanie
- Instrukcja obsługi PL

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign