Tablet Lenovo Miix już w Polsce

Autor: Dział Prasowy, 08 sierpnia 2013 22:57:50

Najnowszy tablet Lenovo został wyposażony w wysokiej jakości 10.1-calowy wyświetlacz IPS oraz zaawansowane mobilne technologie, zarządzane przez system Windows 8. Jest już dostępny na polskim rynku, m.in. w sieci sprzedaży Vobis Digital.

Sercem Lenovo Miix jest nowoczesny procesor Intel ATOM Z2760 (2 rdzenie/1,8 GHz), który pozwala na obsługę 4 czynności (wątków) jednocześnie. Wspiera go 2 GB pamięci RAM, do dyspozycji mamy też 64 GB pamięci wewnętrznej (flash), którą łatwo można rozszerzyć za pomocą kart microSD. Ekran, wykonany w technologii IPS ma rozdzielczość 1366x768 pix, co pozwala cieszyć się wysoką jakością wyświetlanych materiałów foto/video, filmów HD itp.

Urządzenie jest przeznaczone dla bardziej wymagających użytkowników. To nie tylko gadżet do surfowania po Internecie i rozrywki – z powodzeniem można go używać do pracy i nauki. A np. dedykowana klawiatura może zamienić Lenovo Miix w wygodnego laptopa, znacznie poprawiając komfort pracy, ergonomię i jego możliwości.

Nowoczesny ekran dotykowy w połączeniu z interfejsem Windows 8 pozwala bardzo szybko i wygodnie poruszać się w wirtualnym świecie. Tablet ma wbudowaną obsługę gestów (komend) wykonywanych nawet pięcioma palcami jednocześnie. Dodatkowo, technologia Lenovo Motion Control korzystająca z wbudowanej kamery video, umożliwia sterowanie głośnością, odtwarzaniem multimediów oraz nawigowanie np. po stronach internetowych, również za pomocą gestów wykonywanych ręką, bez konieczności dotykania ekranu.
 
W wyposażeniu znajdziemy również: interfejsy Wi-Fi, Bluetooth i USB, port HDMI oraz aparat fotograficzny z możliwością nagrywania video plus złącze słuchawkowe.

Premierowa cena: 1699 zł.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0