Conceptronic: głośnik mobilny Bluetooth

Autor: Dział Prasowy, 28 marca 2013 21:46:22

Conceptronic, niemiecki producent akcesoriów komputerowych zaprezentował mobilny głośnik, który współpracuje ze wszystkimi urządzeniami zaopatrzonymi w złącze Bluetooth. Małe gabaryty oraz niska waga sprawiają, że możesz mieć go zawsze przy sobie.

 

Dzięki technologii Bluetooth, muzykę można odtwarzać z dowolnego źródła dźwięku oddalonego do 10 m od głośników. Użytkownicy, którzy nie posiadają urządzeń z modułem Bluetooth mogą zwyczajnie podłączyć swój player za pomocą kabla (w zestawie) i cieszyć się muzyką płynącą z głośnika. Nowa seria głośników opartych na technologii Bluetooth 3.0 idealnie nadaje się do urządzeń przenośnych takich jak iPhone, iPad, iPod, różnego rodzaju smartfony, tablety, przenośne konsole.

Przenośny głośnik Conceptronic Bluetooth 3.0 Travel zaopatrzony w głośnik o mocy 3 W swobodnie przebije się przez rumor szkolnej przerwy, idealnie sprawdzi się również na plaży czy w podróży. Okrągła obudowa posiada dużą powierzchnię pod nadruk, co sprawia,  że świetnie wkomponuje się w ofertę agencji reklamowych i sklepów z gadżetami. Produkt dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych.

Urządzenie posiada wbudowany akumulator o pojemności 400 mAh, co wystarcza na ok. 3 godziny ciągłego odtwarzania muzyki. Proces ładowania (zasilania) odbywa się  przez złącze USB. Zakres częstotliwości głośnika zawiera się w przedziale od 90 Hz do20 KHz. Małe gabaryty, niska waga (150 g) oraz estetyczny wygląd sprawiają, że nowy produkt Conceptronic może przypaść do gustu fanom audio. Cenę detaliczną ustalono na 75 zł

 

Cechy urządzenia:

- System głośnika: stereo
- Wsparcie dla Bluetooth 3.0
- Zasilanie/Ładowanie poprzez USB
- 4 wersje kolorów: black, royal blue, wine red, pearl white

Specyfikacja:

- Jack audio 3.5mm
- Bluetooth: Bluetooth 3.0
- Przełącznik ON/OFF
- Zasilanie poprzez USB
- Dioda LED

 

Wydajność:

- Oporność (Ohm): 4
- Czułość (dB): 80
- Moc głośnika (Watt): 3W
- Częstotliwość głośnika (Hz-kHz): 90 Hz-20 KHz
- Pojemność baterii: 400 mAh
- Czas działania z baterii: do 3 godzin

Wymiary:

- Długość (w mm): 57
- Szerokość (w mm): 57
- Wysokość (w mm):58
- Waga produktu (w gramach):153
- Waga baterii (w gramach): 15

Zawartość opakowania:

- Instrukcja obsługi w wielu językach
- Kabel mini USB/USB/mini jack

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign