Garmin Portable echo Kit – niezbędnik aktywnego wędkarza

Autor: Dział Prasowy, 25 marca 2013 23:01:21

Dzięki najnowszemu rozwiązaniu Garmin, niezależnie od tego, czy jesteś na łodzi, w kajaku czy stoisz nad przeręblem, Twoja echosonda i wszystkie akcesoria są zawsze pod ręką.

Garmin, globalny lider w dostarczaniu rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, prezentuje przenośny zestaw Portable echo Kit – najnowszy dodatek do popularnej linii wędkarskich sond echo.

Miękka torba ze sztywnym stelażem jest wytrzymała i zapewnia doskonałą ochronę dla urządzenia. Oferuje także wygodny system układania kabli oraz wydzielone miejsca na przetwornik i 12V akumulator AGM. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie elementy potrzebne do wędkowania są schowane w wygodnej torbie, a ich transport nie wymaga skomplikowanych zabiegów i nie zabiera dużo czasu. W zestawie z torbą znajduje się ładowarka akumulatora 220V.

Portable echo Kit zaspokoi potrzeby każdego wędkarza, niezależnie od tego, czy łowi ryby z kajaka, łodzi czy nad przeręblem wyciętym w lodzie,” – mówi Jakub Szałamacha, Marketing Manager, Garmin Polska. „Ten przenośny zestaw umożliwia wygodny transport echosondy, gwarantując jednocześnie skuteczną ochronę i pełną stabilność urządzenia.”

W Portable echo Kit znajdziemy także mocowanie na przyssawkę oraz ruchomy element do przetwornika, co pozwala na wygodne zamocowanie urządzenia w wybranym miejscu. Dołączony do zestawu pływak umożliwia korzystanie z zestawu również podczas wędkowania w przeręblu. Wystarczy umieścić przetwornik w środku pływaka, dopasować ustawienia głębokości i już można łowić ryby.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign