Acer – premiera projektora X1270

Autor: Dział Prasowy, 05 lutego 2013 19:57:24

Firma Acer wprowadziła dzisiaj do sprzedaży skierowany do użytkowników biznesowych oraz do placówek edukacyjnych projektor X1270. Cena detaliczna urządzenia to 1499 zł, co stanowi bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. „Nasz nowy projektor X1270 to najnowszy dodatek do bestsellerowej serii Acer X1. Jako jedyni na rynku oferujemy roczną gwarancję na lampę bez limitu godzin, oraz dwuletnią gwarancję door-to-door. Jestem przekonany, że wyjątkowe wsparcie, niezawodność oraz świetne parametry techniczne nowego projektora zainteresują przedsiębiorców, oraz pracowników oświaty, którzy korzystają z tych urządzeń w czasie swojej codziennej pracy”. – komentuje Patryk Roszko, Peripherial Business Unit Manager w polskim oddziale firmy Acer.

Projektor Acer X1270 wyświetla obraz w rozdzielczości XGA (1024x768) i wspiera sygnał wejściowy w rozdzielczości Full HD (1920x1080), zapewniając jasność na poziomie 2700 Lumenów przy kontraście 10.000:1. Urządzenie działa w standardzie DLP 3D ready oraz posiada funkcję DynamicBlack™, dzięki której ciemne sceny będą wyświetlane w znacznie lepszej jakości. Waga wynosząca zaledwie 2.5 kg sprawia, że nowy projektor jest łatwy w transporcie. X1270 jest przystosowany do wytężonej pracy – żywotność lamp w trybie ExtremeEco wynosi aż 7000 godzin, a dzięki przemyślanej konstrukcji, ich wymiana jest wyjątkowo łatwa. Niezależnie od zastosowania, użytkownicy projektora wykorzystają autorskie technologie poprawiające jakość obrazu: Acer ColorBoost oraz Acer SpectraBoost.


Acer X1270 posiada szereg uniwersalnych złącz: dwa analogowe RGB/D-sub, RCA, S-video oraz PC Audio (mini jack). Kontrola urządzenia dobywa się za pomocą wbudowanego interfejsu, lub bezpośrednio z komputera, za pośrednictwem USB lub D-Sub. Specjalnie z myślą o użytkownikach biznesowych, najnowszy projektor wyposażono w funkcje natychmiastowego wybudzenia, Acer ePower Management oraz w możliwość podłączenia do wielu komputerów PC jednocześnie, czy opcję loop-through.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign