Nowe podstawki chłodzące od Cooler Master

Autor: Dział Prasowy, 09 stycznia 2013 22:37:32

Cooler Master wprowadza do sprzedaży dwie nowe podstawki pod laptopy z serii NotePal – Ergostand II i A200. Oba modele wyróżniają się doskonałą ergonomią oraz wydajnymi systemami chłodzenia.

 

NotePal Ergostand II

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że długotrwała praca przed notebookiem może doprowadzić do bólu nadgarstków a w niektórych przypadkach nawet do urazów typu RSI (Repetitive Strain Injury). Najczęstszym powodem przeciążenia mięśni, ścięgien i stawów (RSI) jest zła pozycja w trakcie korzystania z laptopa będąca następstwem nieodpowiedniego ułożenia nadgarstków lub nieoptymalnego ustawienia ekranu. NotePal Ergostand II, dzięki pięciu ustawieniom, umożliwia prawidłowe ułożenie laptopa oraz zminimalizowanie obciążeń związanych z długą pracą przed komputerem. Podstawka Cooler Master oferuje obsługę urządzeń o przekątnej ekranu do 17" oraz pozwala na swobodne korzystanie z zewnętrznych klawiatur oraz myszek.

 

Ergostand II wyposażony jest w czteroportowy hub USB gwarantujący bezproblemowe i szybkie podłączenie urządzeń peryferyjnych. Ponadto niebieska dioda LED, umieszczona na obudowie podstawki, zapewnia dodatkowe podświetlenie klawiatury, co jest szczególnie przydatne dla osób korzystających z laptopa także wieczorem.

 

Najnowsza podstawka Cooler Master, podobnie jak pozostałe modele z serii Notepal, wyróżnia się efektywnym systemem chłodzenia. W przypadku Ergostand II wykorzystano cichy, 140mm wentylator z pełną regulacją prędkości obrotowej. Rozwiązanie takie gwarantuje skuteczne odprowadzanie ciepła z komputera przenośnego oraz zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracy. Dodatkowym plusem zastosowanego rozwiązania jest proste i wygodne czyszczenie wentylatora.

 

NotePal A200
NotePal A200 to rozwiązanie dedykowane dla laptopów wyposażonych w ekrany o przekątnej do 16 cali. Aluminiowa powierzchnia podstawki oraz dwa, 140 mm wentylatory zapewniają komfortową pracę.


Model ten, oprócz wysokiej ergonomii, oferuje także dwuportowy hub USB oraz możliwość regulacji prędkości obrotowej wentylatorów. Za sprawą niewielkiej wagi wynoszącej zaledwie 0,69kg oraz grubości nie przekraczającej 23mm podstawka Cooler Master to doskonała propozycja dla osób często podróżujących.

 

Sugerowana cena detaliczna podstawki NotePal Ergostand II to: 144,00 PLN brutto.

Sugerowana cena detaliczna podstawki NotePal A200 to: 102,00 PLN brutto.

 

Więcej informacji na temat akcesoriów do urządzeń mobilnych można znaleźć na stronie:

http://www.coolermaster-mobile.com/


Źródło:
Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign