AVerMedia Game Capture HD

Autor: Dział Prasowy, 14 listopada 2012 06:16:09

Firma AVerMedia Technologies, Inc., producent znany z branży multimediów, przedstawiła dzisiaj kolejną znaczącą aktualizację oprogramowania do popularnego wśród graczy urządzenia AVerMedia Game Capture HD, zainspirowaną uwagami graczy zgłaszanymi na stronie AVerMedia Poland na Facebooku. Od teraz wszyscy ambitni posiadacze konsol, będą mogli nagrywać filmy z rozgrywki w rozdzielczości 1080p przy 60 FPS. Tym samym Game Capture HD staje się pierwszą na świecie samodzielną nagrywarką oferującą takie możliwości.

 

Nowy firmware i nowe możliwości

Popularne konsole Microsoft Xbox 360 i Sony PlayStation 3 oferują wyjścia obrazu o rozdzielczości 1080p i 60FPS za pośrednictwem wyjść komponentowych. Dzięki nowym możliwościom Game Capture HD, gracze nagrają i podzielą się ze znajomymi swoimi wspaniałymi dokonaniami w najwyższej możliwej jakości.

Kolejną nowością w nowym oprogramowaniu jest możliwość łatwego pauzowania i wznawiania nagrywania. Funkcja przyda się szczególnie zaangażowanym graczom, którzy podczas wielogodzinnych sesji zechcą zrobić krótką przerwę – Game Capture HD zapisze każdy fragment w tym samym pliku. Od teraz żadna pauza nie będzie wymagała późniejszego montażu w specjalistycznym programie.

 

Zapisywanie wideo HD prosto na lokalny dysk

Dzięki kompresji sprzętowej H.264, Game Capture HD pozwala zapisywać filmy w wysokiej jakości i w bit-rate aż do 15Mbps, niezależnie od wejściowej rozdzielczości i ilości klatek na sekundę. W odróżnieniu od konkurencji, urządzenie AVerMedia nie wymaga podłączania PC – Game Capture HD nagra wszystkie materiały prosto na wewnętrzny dysk 2.5” lub na zewnętrzną pamięć USB*.

 

Najnowsza aktualizacja oprogramowania Game Capture HD jest dostępna do pobrania zupełnie za darmo z oficjalnej strony AVerMedia. Więcej informacji o Game Capture HD i o nowościach na www.avermedia.com.

 

*Dysk nie jest dołączany do zestawu Game Capture HD.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign