Idealny kompan w podróży

Autor: Dział Prasowy, 20 września 2012 21:57:38

Traveler 9005BT to nowa myszka od Geniusa ułatwiająca korzystanie z komputera w podróży. Model ten łączy się obsługiwanym urządzeniem za pomocą technologii Bluetooth.

 

Nowy Traveler został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy często podróżują. Mysz posiada zaczep Stick-N-Go, pozwalający na przymocowanie jej do płaskiej powierzchni, np. laptopa lub tabletu, co powinno ułatwić transport.

 

Z kolei sensor optyczny BlueEye o rozdzielczości 1200 dpi ma pozwolić na pracę na praktycznie każdej powierzchni.

 

Oprócz komputera, mysz jest w stanie współpracować z dowolnym urządzeniem wyposażonym w technologię Bluetooth, w wersji 2.0 EDR, np. z tabletem z systemem Android, MacBookiem, smartfonem a nawet z telewizorem.

 

Wygodną pracę z nowym urządzeniem marki Genius powinna zapewnić funkcja Turbo Scroll, pozwalająca na szybkie przewijanie obszernych dokumentów czy stron internetowych.
Rolka Travelera umożliwia przewijanie w czterech kierunkach.

 

Traveler współpracuje z trzema różnymi systemami operacyjnymi: Windows w wersjach XP/Vista/7, MacOS X 10.4 lub nowszym i Android w wersji 3.0 lub nowszej.

 

Mysz Genius Traveler posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Urządzenie będzie dostępne w sklepach w czwartym kwartale 2012 roku. Sugerowana cena detaliczna nie została jeszcze ustalona.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0