Nowa seria podkładek CM Storm dla graczy

Autor: Dział Prasowy, 20 września 2012 21:49:15

We wrześniu na polskim rynku ukazała się nowa seria podkładek dedykowana wytrawnym graczom. Linia Speed RX to znakomity poślizg dla myszy i lepsza ergonomia oraz wytrzymałość.Podkładka CM Storm Speed-RX została opracowana specjalnie z myślą o precyzyjnych czujnikach optycznych, stosowanych w myszkach dla graczy jednak świetnie spisuje się również z zaawansowanymi czujnikami laserowymi. Powierzchnia została wykona z materiału Microscopic Synthetic Mesh. Nano włókna o unikalnej gładkości tego materiału gwarantują znakomite śledzenie i szybki ślizg myszy.

Zwiększona grubość (5mm) oraz miękka, środkowa warstwa gumy zapewnia lepszą ergonomię i zwiększoną wytrzymałość. Speed-RX została wykonana z trzech warstw sklejonych przy pomocy obróbki  cieplnej aby zapewnić podwyższoną trwałość.  Powłoka Grip w połączeniu z antypoślizgowym spodem wykonanym z naturalnej gumy, owocuje dokładnym odwzorowaniem ruchu i pewnością, że podkładka zawsze pozostaje na swoim miejscu niezależnie od nawierzchni.

Produkty są dostępne w 3 rozmiarach:  mała, średnia oraz duża. Objęte są 2 letnią gwarancją, a ceny detaliczne zaczynają się od 34,90 zł.

 

Cechy produktu:
- Powierzchnia Microscopic Synthetic Mesh
- Nano włókna o unikalnej gładkości zapewniające zmniejszenie oporu i większy komfort 
- Zwiększona grubość (5mm)
- Trzy warstwy sklejone cieplnie aby zapewnić podwyższoną trwałość
- Powłoka Grip na spodzie aby utrzymać podkładkę w miejscu
- Wymiary podkładek: L 450 x 350 mm; M 320X270X5 mm; S 250X210X5 mm


Źródło:
Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign