Dotykowe monitory IIYAMA

Autor: Grzegorz Barański, 16 sierpnia 2012 13:50:29

Sklep internetowy Agito.pl wprowadził pełną ofertę monitorów dotykowych japońskiego producenta IIYAMA. Ułatwiają one pracę z komputerem ale mogą być też źródłem dobrej rozrywki, zwłaszcza podczas zabawy aplikacjami graficznymi.

Ekrany dotykowe znalazły powszechne zastosowanie w tabletach i smartfonach. Z zalet tej technologii zaczynają także korzystać właściciele komputerów stacjonarnych. Na rynku pojawia się coraz więcej monitorów interaktywnych. Eksperci branży komputerowej są zgodni: przyszłość tego segmentu należy do paneli dotykowych.


Seria monitorów dotykowych ProLite firmy IIYAMA posiada przekątne paneli LCD od 15" do 23,6", analogowe wejście D-Sub i cyfrowe DVI-D, a także kontroler obsługujący złącze szeregowe i USB. Monitory są w pełni kompatybilne z systemem operacyjnym Windows 7, dzięki czemu zastosowana technologia wykrywa jednoczesne dotknięcie ekranu dwoma palcami.


ProLite T2451MTS to największy z dotykowych monitorów IIYAMA, wyposażony w wyświetlacz 23,6"
o rozdzielczości (Full HD) 1929 x 1080 pikseli. Cyfrowe wejście HDMI pozwala przesyłać pełen strumień danych audio oraz wideo bez kompresji. Użytkownicy monitora mogą skorzystać ze specjalnego rysika dołączanego standardowo do monitora. Na uwagę zasługuje też model ProLite T2234MC. Ten 21,5 calowy monitor Full HD posiada wysokiej jakości panel IPS. Połączenie technologii dotykowej z matrycą gwarantującą idealne odwzorowanie kolorów i szeroki kąt widzenia, sprawiają, że jest to produkt, który zadowoli oczekiwania szerokiej grupy odbiorców. Jego parametry predysponują go do zastosowania przede wszystkim w punktach sprzedaży i kioskach interaktywnych.


Monitory dotykowe IIYAMA zbudowane w oparciu o pięcioprzewodową technologię oporową, charakteryzują się dużą trwałością i mogą być używane w różnych środowiskach. Producent rekomenduje również zastosowanie monitorów z dotykowym ekranem: w sklepach, restauracjach i do celów przemysłowych.


Pełną ofertę monitorów IIYAMA z dotykowym ekranem znajdziemy w ofercie sklepu internetowego Agito.pl

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0