myPhone 1065 - kolorowe Spectrum w Biedronce

Autor: Dział Prasowy, 26 lipca 2012 21:58:18

Już na początku sierpnia na półkach sklepowych sieci handlowej Biedronka pojawi się najnowszy myPhone SPECTRUM. To wyposażony w kolorowy wyświetlacz, odtwarzacz audio i obsługujący karty pamięci najnowszy reprezentant znanej z prostoty obsługi serii myPhone Simple Life. Stało się tak dzięki stałej i sprawnej współpracy producenta telefonów komórkowych myPhone oraz właściciela popularnej sieci sklepów detalicznych Biedronka.

 

myPhone SPECTRUM posiada wszystkie atrybuty telefonów z serii myPhone Simple Life – duże klawisze, czytelne, proste, i obrazkowe menu, boczne klawisze blokady klawiatury, radio i latarkę, a także funkcję SOS. Funkcje te pożądane są szczególnie przez osoby w dojrzałym wieku, cieszą się również zainteresowaniem ze strony użytkowników szukających prostych i funkcjonalnych rozwiązań.

 

SPECTRUM wyposażony został jeszcze w kilka rzeczy, które wyraźnie odróżniają go od innych, konkurencyjnych telefonów. Znajdziemy w nim przede wszystkim kolorowy wyświetlacz o podwyższonym kontraście, odtwarzacz audio z obsługą kart pamięci micro SD oraz tryb głośnomówiący pozwalający na prowadzenie rozmów lub słuchanie muzyki. Funkcjonalność telefonu uzupełniają takie opcje jak: zegar, alarm, kalendarz, czy kalkulator. Jest też funkcja szybkiego wybierania umożliwiająca przypisanie numerów telefonów bezpośrednio do dziesięciu klawiszy (w tym do klawiszy * i #, z poziomu funkcji SOS).

 

Obudowa Spectrum wykonana została z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Tył telefonu pokryty został drobnym motywem ozdobnym, a boki posiadają głębokie wzdłużne przetłoczenia ułatwiające trzymanie telefonu. Metalowa ramka otacza przód urządzenia. Duże, czytelnie opisane klawisze posiadają charakterystyczne przeżłobienia, a także wypukłe oznaczenia klawiszy. Na górze obudowy znajdziemy diodę latarki oraz dwa złącza: zasilania oraz słuchawkowe mini-jack, pozwalające podpiąć do telefonu dowolne słuchawki.

 

Akumulator litowo-jonowy o pojemności 800 mAh pozwala na działanie telefonu w stanie czuwania aż do 11 dni, lub przeprowadzenie do 5 godzin rozmów.

 

Sugerowana przez producenta detaliczna cena telefonu to tylko 149 zł i jest najniższa dla telefonów o zbliżonej  funkcjonalności na rynku. Natomiast w sieci Biedronka, znanej z bardzo atrakcyjnych promocji,  cena telefonu może być znacznie niższa od sugerowanej ceny detalicznej. Oferta promocyjna w sieci Biedronka będzie prawdziwą gratką dla wszystkich tych, którzy chcą sprawić prezent swoim najbliższym.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0