Pancerna Żyleta

Autor: Grzegorz Barański, 26 lipca 2012 09:16:33

Postęp technologiczny umożliwia niezwykle intuicyjne nagrywanie filmów wideo niemal w każdej sytuacji. Lekki, kompaktowy i wyjątkowo odporny sprzęt pozwala utrwalać obraz nawet w technologii Full HD. W ofercie marki Evolve pojawiła się właśnie kamera, skierowana do osób, dla których odpowiednia dawka adrenaliny jest równie ważna, co nieskazitelna jakość obrazu.

 

Evolve 4500FHD Sport to urządzenie idealnie wpisujące się w potrzeby osób aktywnych, lubiących utrwalać swoje wyczyny w optymalnej jakości. Sprzęt rejestruje obraz w systemie Full HD 1080p i HD 720p, umożliwiając dodatkowo przełączenie na tryb fotograficzny. Kamera wyposażona jest w elektroniczny stabilizator oraz sygnalizator wibracyjny, który informuje o włączeniu urządzenia, nie absorbując uwagi użytkującego. 4500FHD Sport charakteryzuje się wyjątkowo kompaktowym kształtem. Wymiary kamery to zaledwie 32 mm × 115 mm, natomiast waga nie przekracza 104 g.

 

Nowość w ofercie Evolve jest jednocześnie odpowiedzią na oczekiwania użytkowników, przywiązujących dużą wagę do ułatwień, związanych z samym zastosowaniem sprzętu. Kamera została wyposażona w zestaw uchwytów umożliwiających zamocowanie jej na praktycznie każdej powierzchni. Urządzenie bardzo dobrze trzyma się na kasku, oprawie okularów, ramieniu, kierownicy roweru czy jakiejkolwiek innej płaszczyźnie. Sprzęt jest całkowicie odporny na wszelkiego rodzaju wstrząsy, a także na działanie wody. Specjalny system zabezpieczeń i odpowiednia konserwacja pozwalają na zanurzenie kamery na głębokość 10 m. Istotnym punktem w specyfikacji 4500FHD Sport jest również wydajna bateria, która pozwala na nieprzerwane nagrywanie przez 90 minut. Całość zapisywana jest na karcie pamięci microSD o maksymalnej pojemności 32 GB. Komunikacja z urządzeniem jest możliwa za pomocą interfejsu miniUSB.

 

Więcej informacji na temat produktu można znaleźć na: http://evolve.com.pl/

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0