Karty graficzne w pakiecie z Borderlands 2

Autor: Grzegorz Barański, 25 lipca 2012 10:26:34

Najnowsza promocja sklepu internetowego Agito.pl powinna zainteresować wielbicieli gier FPP. Nabywca karty NVIDIA GeForce GTX 570 lub GTX 580 otrzyma w prezencie grę Borderlands 2 na komputer PC.

 

NVIDIA GeForce GTX 570 oraz GTX 580 to karty graficzne cieszące się dużą renomą wśród entuzjastów sprzętu komputerowego. Wysoka wydajność oraz innowacyjny system chłodzenia zastosowany w kartach sprawiają, że znakomicie radzą one sobie nawet z najbardziej zaawansowanymi grami. Technologia teselacji DirectX 11 zapewnia większą naturalność postaci, perfekcyjne mapowanie wypukłości oraz ciągły poziom szczegółowości. Karty, oprócz DirectX11, obsługują technologie Phys, która gwarantuje większy realizm oraz dynamiczną interakcję w obsługiwanych grach. Z kolei rozwiązania NVIDIA SLI i 3D Vision Surround pozwalają wykorzystać do pracy trzy karty graficzne oraz podłączyć je do trzech monitorów.


Dodatkiem do zakupionej karty jest Borderlands 2. Jest to gra typu FPP (First Person Shooter), osadzona w konwencji science-fiction. Przywołuje skojarzenia ze słynną filmową trylogią Mad Max. Akcja dzieje się na zamieszkałej przez ludzi planecie Pandora. Gracz wciela się w jednego
z bohaterów i przyjmuje od mieszkańców zadania, które polegają głównie na eliminacji wrogów. Po wakacjach – 21 września – na półki sklepowe trafi druga część Borderlands. W nowej wersji gry trzeba będzie powstrzymać Jacka Handsome. To uzurpator, który obwołał się samozwańczym władcą Pandory. Wydajne karty graficzne GeForce GTX 570 lub GTX 580, mogą znacznie ułatwić to zadanie.


Nabywca kart graficznych NVIDIA GeForce GTX 580 lub GTX 570 otrzymuje kupon uprawniający
do bezpłatnego pobrania jednego egzemplarza elektronicznej wersji gry Borderlands2. Kupon ważny jest do 30 czerwca 2013 roku, a promocja potrwa od 16.07 – 16.08.2012 roku.

 

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign