Lekka, elegancka i funkcjonalna podstawka chłodząca ZALMAN ZM-NC3

Autor: Dział Prasowy, 20 lipca 2012 08:39:08

W ofercie ZALMANA pojawiła się niedroga podstawka chłodząca pod notebooki – ZM-NC3. Najnowszy model świetnie sprawdzi się podczas upalnych dni, przedłużając żywotność laptopa poprzez wyraźne obniżenie temperatury jego pracy, a także wpłynie na wygodę użytkowników, którzy często odczuwają dyskomfort związany z przeciążeniem nadgarstków. Podstawka chłodząca ZALMAN ZM-NC3 jest lekka (waży około 940 g) i ma bardzo prostą konstrukcję, dzięki czemu można ją przenieść w plecaku bez obawy o uszkodzenie. Ciekawym rozwiązaniem jest miniaturowy schowek na kabel oraz wtyczkę USB.

Podstawka ZALMAN ZM-NC3 wyposażona jest w 200 mm wentylator, który dzięki bardzo dużej średnicy cały czas pracuje na niskich obrotach (575 RPM), generując jedynie 20 dB,
a jednocześnie zapewniając skuteczne odprowadzanie ciepła z obudowy notebooka. Urządzenie zasilane jest z tylko jednego portu USB.

Cała wierzchnia część podstawki pokryta jest drobną, metalową siateczką o dużej przepuszczalności powietrza. Przy krawędziach rozmieszczono gumowe nakładki na śrubki, których rolą jest utrzymywanie notebooka w stabilnej pozycji. Minimalistyczny design ZALMANA ZM-NC3 przypadnie do gustu zwolennikom prostoty.

Urządzenie przystosowane jest do pracy z laptopami o przekątnej ekranu od 12” do 17”. Wymiary podstawki ZALMAN ZM-NC3 wynoszą 308(D) x 380(S) x 42(W) mm.

 

Specyfikacja:

 

Model

ZM-NC3

Kompatybilność z laptopami

12”-17”

Wymiary

308 (D) x 380 (S) x 42(W) mm

Materiały

Plastik, stal

Waga

0,9 kg

Średnica wiatraka

200 mm

Prędkość obrotowa wiatraka

575 obr./min

Głośność chłodzenia

20 dB

Liczba portów USB

1

 

Gwarancja i cena:

Sugerowana cena detaliczna podstawki ZALMAN ZM-NC3 wynosi 70 zł brutto.

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign