Samsung: bezprzewodowe audio bez kompromisów

Autor: Dział Prasowy, 20 lipca 2012 08:31:57

Peryferia dla urządzeń przenośnych potrafią bardzo poszerzyć ich funkcjonalność. Tym tropem poszedł Samsung, tworząc swój nowy bezprzewodowy system audio 2.1, wprowadzany właśnie do sprzedaży w Vobis Digital.

Są to zaawansowane technologicznie zestawy głośnikowe DA-E550, DA-E650, DA-E651 i DA-E750 i DA-E751. Poza podstawowymi cechami, związanymi z reprodukcją dźwięku Hi-Fi, urządzenia zostały wyposażone w szereg funkcjonalności gwarantujących bezprzewodowy dostęp do wielu różnych źródeł muzyki. Obejmuje to np. popularne urządzenia audio/video i komputerowe, tablety i smartfony oraz nawet treści multimedialne znajdujące się w Internecie.

Sercem modeli DA-E750 i DA-E751 jest wzmacniacz hybrydowy wyposażony w lampy próżniowe, co gwarantuje wysokiej jakości dźwięk. Poza tym, wszystkie modele zostały stworzone z myślą o wymagających użytkownikach, którzy chcą słuchać ulubionej muzyki, bez względu na miejsce pobytu i liczne ograniczenia wynikające z miniaturyzacji urządzeń.

Wzrok przyciąga klasyczny i elegancki design – stylizowane obudowy, w zależności od modelu wykończone drewnem oraz odkryte głośniki z włókna szklanego Premium Fiber. Estetyka wykonania całego zestawu została dopracowana w każdym szczególe, z myślą o zapewnieniu użytkownikowi nie tylko wrażeń słuchowych.

Podwójna stacja dokująca zapewnia maksymalną użyteczność: urządzenie obsługuje serię produktów Samsung Galaxy oraz większość sprzętu marki Apple: iPhone, iPad oraz iPod. Transmisja odbywa się bezprzewodowo z obsługiwanych urządzeń przenośnych i komputera PC lub laptopa. Wykorzystywana jest do tego technologia AllShare Play oraz Airplay i przede wszystkim popularny Bluetooth w wersji 3.0.

Pozostałe istotne parametry techniczne:
- moc całkowita (RMS) 10 - 100W *
- liczba kanałów 2.1 (stereo plus subwoofer)
- odtwarzane formaty: MP3, WMA, WAV
- technologie audio: Crystal Amplifier Plus, Power Bass
- łączność/złącza: Bluetooth (3.0), micro-USB / USB 2.0, Ethernet, liniowe wejście audio *
- dostęp do usługi Allshare Play i 5GB przestrzeni dyskowej w Internecie *
- wbudowana bezprzewodowa karta sieciowa *

* w zależności od modelu

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0