Lenovo wprowadza wydajnego IdeaPad Y580

Autor: Dział Prasowy, 03 lipca 2012 19:11:04

Firma Lenovo ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży w Polsce atrakcyjnych konsumenckich notebooków IdeaPad Y580. Nowe komputery oferują doskonałe parametry dla każdego użytkownika - od studentów po pracujących w terenie specjalistów.

 

„Nasze nowe notebooki to produkty odważne, wyznaczające wysokie standardy innowacyjności i stylu w segmencie konsumenckim” — powiedział Andrzej Sowiński, dyrektor generalny Lenovo Polska. „Pod względem technicznym nowe Y580 wyróżnia mocna konfiguracja i lepsze funkcje multimedialne, natomiast pod względem estetycznym — obudową wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe komputery zaspokoją oczekiwania wymagających użytkowników”.

 

IdeaPad Y580 - rozrywka bez ograniczeń

Osobom poszukującym wydajnego notebooka, który poradzi sobie z wymagającymi aplikacjami multimedialnymi, można śmiało polecić nowe modele IdeaPad Y580. Nowe notebooki działają z procesorami z rodziny Intel Core do poziomu i7. Mają wyświetlacze Full HD o przekątnej 15” i zaspokajają najwyższe wymagania w zakresie wydajności graficznej i mocy obliczeniowej w aplikacjach multimedialnych i grach. Modele Y580 są wyposażone w karty graficzne do poziomu NVIDIA GeForce GTX660M 2GB GDDR5.  

Rozrywkę zapewnia udoskonalony system dźwiękowy Dolby Home Theatre V4 i głośniki zaprojektowane przez firmę JBL. Funkcja OneKey Theater II umożliwia ponadto optymalizację ustawień audiowizualnych jednym dotknięciem przycisku, zapewniając wyraźniejszy i jaśniejszy obraz oraz pełniejszy dźwięk. Model Y580 działa też z podświetlaną klawiaturą oraz kamerą HD umożliwiającą widoczność w nocy. Za pomocą opcjonalnego tunera telewizyjnego i technologii Intel Wireless Display (WiDi) można korzystać z zaawansowanych funkcji multimedialnych na jeszcze większym ekranie telewizora, co zapewnia wspaniałe wrażenia.

 

Ceny i dostępność

Nowe notebooki IdeaPad Y580 są dostępne w Polsce od 1 lipca 2012 za pośrednictwem partnerów biznesowych Lenovo oraz w sklepach internetowych. Sugerowane ceny – w zależności od konfiguracji - zaczynają się od 3049 pln.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0