Złoto nie tylko dla zuchwałych!

Autor: Dział Prasowy, 21 czerwca 2012 22:33:24

Błysk złotej karty w portfelu to marzenie, które może stać się rzeczywistością. Po raz pierwszy na rynku pojawiła się pamięć USB w kształcie złotej karty kredytowej. Najnowsza pamięć GOODRAM Gold USB Credit Card to rozwiązanie, które łączy technologię USB z prestiżem złotej karty.

Wilk Elektronik SA, producent pamięci polskiej marki GOODRAM wprowadza na rynek pamięć USB nie tylko kształtem ale i stylistyką przywodzącą na myśl złotą kartę kredytową. GOODRAM Gold USB Credit Card to unikalny nośnik danych, który dzięki praktycznej, cienkiej obudowie idealnie zmieści się w portfelu obok innych kart bądź dokumentów.-Wyjątkowa pamięć USB wzorowana na karcie kredytowej to rozwiązanie, które pozwala na bezpieczne przechowywanie i przenoszenie zmagazynowanych na nośniku danych – mówi Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik SA.- Dzięki wyjątkowemu jak na pamięć USB kształtowi, GOODRAM Gold USB Credit Card doskonale komponuje się wśród  kart kredytowych lub płatniczych trzymanych  w portfelu , pozwalając użytkownikowi na stały dostęp do zgromadzonych danych. Oprócz kształtu także wzór graficzny zastosowany na GOODRAM Gold USB Credit Card do złudzenia przypomina złotą kartę kredytową jednak w odróżnieniu od niej, zmagazynuje aż 16GB danych a w tym 8 godzin filmów w jakości DVD,  2000 muzycznych lub 4000 zdjęć. Tak jak pozostałe pamięci USB marki GOODRAM, pamięć GOODRAM Gold USB Credit Card została objęta dożywotnią gwarancją producenta.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0