myTAB - nowa marka efektywnych i eleganckich tabletów od myPhone

Autor: Dział Prasowy, 07 czerwca 2012 22:02:40

Tablety myTAB charakteryzować będzie niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości i proponowanej funkcjonalności. Wyróżniać się będą również designem – elegancka, smukła obudowa większości modeli wykonana będzie z kombinacji szkła, aluminium i tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Kluczem do udanego wejścia myTAB na rynki Europy Środkowo-Wschodniej jest połączenie interesującego wzornictwa z bardzo dobrymi jakościowo komponentami, zapewniającymi szybką i wydajną pracę, a także dobrymi, pojemnościowymi wyświetlaczami z technologią multi touch.

Bardzo istotnym elementem jest system operacyjny Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich. To system napisany specjalnie z myślą o tabletach, a nie kolejna adaptacja systemu operacyjnego dla smartfonów. Wszystko to sprawia, że tablety ze znakiem myTAB mogą stać się szybko interesującą, tańszą alternatywą dla drogich urządzeń konkurencji. Jednocześnie będą dużo lepszym jakościowo i wysoce efektywnym produktem, dostępnym w niewiele większej cenie, niż najtańsze tablety.

myPhone planuje debiut trzech urządzeń z tej serii na przełomie III i IV kwartału 2012 roku. Wyposażone będą w mikroprocesor taktowany z częstotliwością od 1 do 1,5 GHz, pamięć ROM o pojemności do 32 GB i łącze HDMI. Różnić się będą głównie wielkością pojemnościowego wyświetlacza multi touch. Ostateczna specyfikacja techniczna podana zostanie w przeddzień premiery i może ulec zmianie.

Ceny urządzeń ze znakiem myTAB rozpoczynać się będą od ok. 300 złotych. Cena najdroższego powinna być znacząco niższa niż 1000 zł.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign