Taipan nowa propozycja od Razer'a

Autor: Dział Prasowy, 05 czerwca 2012 19:26:30

Firma Razer, światowy lider w dostarczaniu nowych technologii dla graczy, przedstawiła dzisiaj Razer Taipan – innowacyjną myszkę dla graczy zarówno prawo jak i leworęcznych. Najnowszy projekt wyznacza całkowicie nowe standardy w dziedzinach designu, funkcjonalności i wszechstronności. W całej bogatej historii, firma Razer przodowała w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla graczy, a to dzięki łączeniu najnowszej technologii z podpartym badaniami ukierunkowaniem na wygodę użytkowania każdego z urządzeń. Projektowi Razer Taipan również przyświecała filozofia połączenia szczytowych osiągnięć inżynierii z niesamowitym designem – najnowszy projekt to kulminacja wieloletnich i skrupulatnych konsultacji ze wspieranymi przez firmę Razer czołowymi graczami.

Aby zaprojektować uniwersalną myszkę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających graczy, specjaliści od ergonomii z firmy Razer współpracowali z odnoszącymi sukcesy zawodnikami e-sport z drużyn takich jak Empire, Frenetic Array, Mousesports, Quantic, Rox.Kis czy Type II Gaming. Odpowiednie rozłożenie wagi, symetryczny kształt, wąskie ślizgacze i subtelnie zaokrąglony korpus sprawiają, że Razer Taipan to prawdziwie uniwersalna myszka.

Technologia zamknięta w przyciągającej oko obudowie Razer Taipan bazuje na nowym czujniku 8200 dpi Razer Dual Sensor System, którego precyzja zapewni prawdziwą przewagę nad innymi graczami. Połączenie czujnika laserowego i optycznego – poza niespotykaną czułością – pozwala na wyjątkowo komfortowe ruchy boczne i dodatkowe ustawiania czułości myszy podczas jej podnoszenia, którym często wspomagają się najsłynniejsi snajperzy w grach FPS.

„Pracując nad Razer Taipan przyświecał nam prosty cel – dostarczenie najlepszego i uniwersalnego narzędzia czołowym graczom na całym świecie”. – powiedział Robert ‘RazerGuy’ Krakoff, prezes Razer USA. „Naszą nową myszkę zaprojektowaliśmy tak, by najbardziej wymagający użytkownicy mogli skorzystać z niesłychanej czułości na poziomie 8200 dpi. Dodatkowo, Taipan może pochwalić się najlepszą uniwersalną ergonomią i pełnym wsparciem Razer Synapse 2.0 - z tą myszką, po prostu wszystko staje się możliwe!”

 

Więcej o myszce Razer Taipan:

Oparta na najnowszym sensorze 4G Dual Sensor System o czułości 8200 dpi, myszka Razer Taipan jest wyposażona zarówno w czujnik optyczny i laserowy, dzięki czemu pozwala na uzyskanie niespotykanej precyzji, niezależnie od rodzaju nawierzchni. Bez względu na to, czy jesteś prawo, czy leworęczny; czy do prowadzenia myszy używasz całej dłoni, czy jedynie czubków palców – Razer Taipan zapewni najwyższy komfort i redukcję zmęczenia podczas wielogodzinnego użytkowania. Utrzymaj najwyższą precyzję przez długie godziny – zyskaj przewagę nad przeciwnikami padającymi z wycieńczenia!

Rozbudowane sterowniki Razer Taipan są w pełni zintegrowane z Razer Synapse 2.0 – intuicyjnym i pionierskim systemem zapisu ustawień osobistych w chmurze. Dzięki temu wyjątkowo łatwo zapiszesz swoje makro czy ustawienia czułości na wirtualnym serwerze. Nie przejmuj się koniecznością każdorazowej konfiguracji sprzętu podczas wyjazdów, LAN-party czy na turniejach. Stań do walki ramię w ramię z nową myszką Razer Taipan!

Cena: € 79.99

Dostępność:

Razerzone.com: lipiec 2012

Świat: lipiec 2012

 

Cechy produktu:

  • Kształt dostosowany do  potrzeb graczy prawo i leworęcznych
  • Czujnik Dual Sensor System o czułości 8200 dpi
  • Integracja z Razer Synapse 2.0
  • Dziewięć programowalnych przycisków w technologii Hyperesponse
  • Próbkowanie 1000Hz / czas reakcji 1ms
  • Przyspieszenie do 200 cali na sekundę / 50g
  • Kabel o długości 2.1m pokryty wytrzymałym tworzywem
  • Przybliżony rozmiar: 124mm (długość) x 63mm (szerokość) x 36mm (wysokość)
  • Przybliżona waga: 95g

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign