Klawiatura z dopalaczem - Tt eSports Knucker Pro-Gaming

Autor: Dział Prasowy, 30 maja 2012 11:55:34

Tt eSports - marka powstała pod skrzydłami Thermaltake, prezentuje najnowszą klawiaturę - Knucker Pro-Gaming. Jak sama nazwa wskazuje stworzona została z myślą o profesjonalnych Graczach w oparciu o współpracę producenta oraz zespołu Tt Apollos. Hermes - jeden z najpopularniejszych graczy w lidze Tt i jego specyficzne wymagania dotyczące w szczególności nacisku klawiszy, doprowadziły do stworzenia tej niepowtarzalnej na rynku pozycji.

Knucker wyposażona została w tak zwany plunger-switch, który symuluje mechaniczny przełącznik, jednakże z dodatkową elastycznością i komfortem. Przede wszystkim nie wydaje denerwującego odgłosu klikania, który często pojawia się w klawiaturach mechanicznych. Ponadto keyboard posiada funkcję S4Key, która pozwala przyspieszyć wykonywanie przez nią poleceń w czterech trybach:  1x, 2x, 4x, 8x. Funkcja ta znana jest także jako Repeat Rate Rotating Movement i umożliwia Graczom osiąganie jeszcze lepszych wyników. 

Klawiatura Tt eSports Knucker na pierwszy rzut oka wygląda dość niepozornie, jednakże każdy jej element został starannie zaprojektowany. W całości czarna, posiada ciemne przyciski ze znakami w kolorze Electric Cyan. Ponadto w zestawie znajdziemy również 8 wymiennych czerwonych klawiszy, które umieszczamy w miejscu WASD oraz “strzałek” najczęściej używanych przez graczy. Przyciskom opisanym literką S można przypisać makra.

 

Sugerowana cena detaliczna wynosi 349,00 zł


Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign