Latem Twój laptop nie musi cierpieć

Autor: Dział Prasowy, 30 maja 2012 11:45:13

W ofercie firmy ZALMAN pojawiła się podstawka chłodząca wyposażona w bardzo duży, 22-centymetrowy wentylator, który z łatwością poradzi sobie z obniżeniem temperatury laptopa w upalne dni. Najnowszy model, ZM-NC11, jest bardzo cichy - generuje zaledwie 17dB przy najniższych obrotach wentylatora. Cechuje go również atrakcyjna cena oraz bardzo niskie zapotrzebowanie na energię elektryczną, ponieważ zasilić go można z jednego portu USB.

Odpowiedni profil urządzenia zapewnia komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnej pracy na notebooku. Zalety korzystania z podstawki chłodzącej odkryją również gracze sieciowi, którzy z pewnością niejednokrotnie spotkali się z problemem przegrzewającego się laptopa, a równocześnie zwracają uwagę na wygodę, gdyż są szczególnie narażeni na zmęczenie wynikające z długotrwałej rozgrywki.

Model ZM-NC11 cechuje się stylowym designem, nawiązującym do efektownie wykonanej obudowy ZALMAN Z11. Podstawka ZM-NC11 przeznaczona jest dla notebooków 12-17”. Zastosowany w niej wentylator może pracować w zakresie od 620 do 720 obr./min (prędkość obrotowa regulowana pokrętłem; możliwość całkowitego wyłączenia przyciskiem On/Off). Warto dodać, że sprzęt wyposażono w 2 porty USB, aby użytkownik nie tracił gniazda USB w laptopie.

Podstawkę wykonano z czarnego, wytrzymałego plastiku. Zastosowano w niej także stalowe elementy. Do zestawu dołączony jest kabel USB.

 

 

 

Specyfikacja:

Model

ZM-NC11

Kompatybilność z laptopami

12”-17”

Wymiary

335 (D) x 445 (S) x 50mm (W)

Materiały

Plastik, stal

Waga

1,15kg

Średnica wiatraka

220mm

Prędkość obrotowa wiatraka (liczba obrotów na minutę)

620-720 (regulowana potencjometrem, przycisk On/Off)

Głośność chłodzenia

17-23,5dB

Liczba portów USB

2

 

Gwarancja i cena:

Sugerowana cena detaliczna podstawki ZALMAN ZM-NC11 wynosi 99 zł brutto.


Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0