CM Storm Sirus S – wielokanałowy zestaw słuchawkowy dla graczy

Autor: Dział Prasowy, 28 maja 2012 22:18:10

CM Storm należący do grupy Cooler Master, ma przyjemność zaprezentować najnowszą edycję zaawansowanego systemu słuchawkowego dla graczy – CM Storm Sirus S 5.1 Surround Sound. Ergonomiczna obudowa, idealnie dopasowująca się do kształtu głowy, 8 autonomicznych przetworników dźwięku (po 4 z każdej strony) oraz funkcjonalny pilot to największe atuty tego modelu, które z pewnością docenią nie tylko gracze ale również i audiofile.

 

Czysty, przestrzenny dźwięk

Sirus S to zestaw słuchawkowy zgodny ze standardem dźwięku wielokanałowego 5.1, który wyróżnia się zastosowaniem dwóch przetworników niskotonowych o średnicy 40mm każdy. Ponadto słuchawki CM Storm wyposażono w 6 standardowych, 30mm głośniczków, które odpowiadają za odtwarzanie poszczególnych kanałów. Konstrukcja taka pozwala na generowanie czystego, przestrzennego dźwięku w pełnym zakresie spektrum – od niskich do wysokich tonów. Dodatkowym plusem słuchawek Sirus S jest bardzo czuły, jednokierunkowy mikrofon z funkcja redukcji szumów tła. Rozwiązanie takie gwarantuje swobodne prowadzenie rozmów w trakcie rozgrywki online, nawet przy znacznym hałasie otoczenia, w którym przebywamy.

 

Wytrzymała i ergonomiczna obudowa

Obudowa zestawu słuchawkowego CM Storm Sirus S wykonana jest z wysokiej jakości plastiku odpornego na uszkodzenia. Sporych rozmiarów muszle, w pełni obejmujące uszy, pokryte są oddychającą tkaniną. W komplecie znajdziemy także drugą parę nauszników pokrytych skóropodobnym materiałem. Solidny pałąk umożliwia proste i szybkie dostosowanie rozstawu słuchawek. Ponadto Sirus S wyposażony jest w poręcznego pilota z funkcją regulacji dźwięku oraz opcją wyciszania mikrofonu. Cały zestaw słuchawkowy CM Storm charakteryzuje się wysoką ergonomią oraz niewielką wagą, dzięki czemu pozwala na wielogodzinne rozgrywki bez uczucia zmęczenia.

 

Specyfikacja:

Słuchawki

  • Zgodność ze standardem dźwięku wielokanałowego 5.1
  • Częstotliwość przenoszenia: 10Hz – 20,000Hz
  • Impedancja: F/R/C: 32 omy; sub: 16 omów
  • Czułość: >105dB
  • Przetworniki: F/R/C: 30mm; sub: 40mm
  • Zniekształcenia: poniżej 1%

Mikrofon

  • Typ: jednokierunkowy
  • Pasmo przenoszenia: 100Hz – 10,000 Hz
  • Impedancja: 2,2k oma
  • Czułość: -44 dB ±3dB

 

Więcej informacji na temat CM Storm Sirus S oraz pozostałych produktów CM Storm, można znaleźć na stronie www.cmstorm.com


Źródło:
Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign