Najnowsze gamingowe laptopy MSI w ofercie Komputronika

Autor: Dział Prasowy, 07 maja 2012 22:22:56

MSI GT60 oraz GT70 to notebooki, które wychodzą naprzeciw wymaganiom graczy. Oba modele różnią się pomiędzy sobą przekątną matrycy, która wynosi odpowiednio 15,6” oraz 17,3”. Komputery bazują na najnowszej platformie Chief River i wykorzystują trzecią generację procesorów Intel Core.

Laptopy posiadają na pokładzie procesor Intel Core i7-3610QM, najnowszą i najszybszą kartę grafiki Nvidia GeForce GTX 670M oraz 8 MB pamięci RAM.  Notebooki wyposażone są w napęd DVD  SuperMulti, gigabitową kartę LAN, moduły WiFi b/g/n i Bluetooth 4.0 oraz czytniki pamięci. Urządzenia zawierają najważniejsze interfejsy – USB 3.0, USB 2.0, eSata, HDMI, VGA. Do obu modeli można podłączyć kilka dysków. Użytkownicy laptopów dzięki modułowi WiDi mogą bezprzewodowo przesyłać obraz i dźwięk, tak jak ma to miejsce w przypadku HDMI.

Producent zadbał też o najwyższą jakość dźwięku, wyposażając komputery w system Dynaudio składający się z dwóch głośników i subwoofera. Dodatkowego szyku dodają pozłacane wejścia słuchawkowe i podświetlana klawiatura Steelseries. Ceny GT60 oraz GT70 w sklepie Komputronik wynoszą odpowiednio 5 999, –pln oraz 6 399, -pln.

MSI CR650 to ekonomiczny model przeznaczony do pracy z aplikacjami biurowymi oraz obsługi Internetu. Notebook wyposażony jest w energooszczędny procesor AMD Single-Core E240 zintegrowanym z układem graficznym AMD Radeon HD 6310. Komputer posiada podświetlaną matrycę LED o przekątnej 15,6 cali i proporcjach 16:9 , pracującą z rozdzielczością 1366x768 pikseli. Użytkownicy docenią możliwość korzystania z kamery HD. Laptop zawiera podstawowe gniazda – trzy USB 2.0, VGA oraz  HDMI.  Dysk WD Scorpio Blue pozwala pomieścić do 500 MB danych.
Zastosowany w komputerze system ECO pozwala na wydłużenie czasu działania baterii podczas wykonywania różnych zadań. Użytkownik ma do wyboru kilka  trybów funkcjonowania, dopasowanych do używanych aplikacji.  Choć MSI CR650 nie może pochwalić się wyśrubowanymi parametrami, to jednak jego cena skusi wielu klientów. W sklepie Komputronik.pl notebook wraz z pakietem bezpieczeństwa kosztuje 1 399.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0