Ogólnoświatowa premiera HUAWEI Ascend G300 w Vodafone

Autor: Dział Prasowy, 02 marca 2012 09:13:25

HUAWEI, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), ogłosił, że smartfon HUAWEI Ascend G300  będzie dostępny na rynkach europejskich i w Nowej Zelandii, w pierwszej kolejności dla klientów sieci Vodafone już od kwietnia br. HUAWEI Ascend G 300 to smartfon z 4-calowym pojemnościowym ekranem dotykowym WVGA oraz procesorem 1Ghz, pozwalającymi na swobodne korzystanie z multimediów i gier.

 

HUAWEI Ascend G300 to najnowszy smartfon plasujący się pomiędzy modelami ze średniej i najwyższej półki. Urządzenie zwraca uwagę swoim eleganckim wyglądem, starannym wykonaniem oraz doskonałym oprogramowaniem. Telefon posiada mocny procesor 1Ghz, ponad 2GB pamięci RAM i baterię litowo-jonową 1500 mAh. Dzięki temu HUAWEI Ascend G300 doskonale obsługuje najnowsze gry i aplikacje, pozwalając każdemu użytkownikowi na wygodny dostęp do świata mobilnych multimediów.

 

HUAWEI Ascend G300 wyposażono w systemem operacyjny Android 2.3. Smartfon, którego aktualizacja – Ice Cream Sandwich – zaplanowana jest już na początek lata.

 

Cieszymy się z tego, że to nasi klienci jako pierwsi będą mogli korzystać z HUAWEI Ascend G300. Doskonale wpisuje się to w strategię naszej firmy, której celem jest zapewnienie jak największej liczbie osób dostępu do najwyższej jakości usług” – powiedział Peter Becker-Pennrich, prezes działu Terminals Marketing w Vodafone Group.

 

„Z radością informujemy, że Ascend G300 jest pierwszym smartfonem oferowanym klientom sieci Vodafone na światowych rynkach pod naszą własną marką” – komentuje Shao Yang, dyrektor ds. marketingu w HUAWEI Device. „Z Vodafone łączy nas długa historia partnerstwa, cieszymy się mogąc kontynuować tę współpracę a w przyszłości oferować kolejne innowacyjne i przyjazne użytkownikom urządzenia.”

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign