LEDowe efekty od Mad Catz Cyborg

Autor: Dział Prasowy, 24 stycznia 2012 20:14:17

Impakt – czołowy dystrybutor akcesoriów gamingowych w Polsce wprowadził na rynek system lamp amBX marki Mad Catz Cyborg dedykowany fanom elektronicznej rozrywki.

Cyborg System amBX to innowacyjne rozwiązanie pomagające w budowaniu nastroju za pomocą oświetlenia podczas sesji gamingowych, zwłaszcza tych nocnych. Dwie specjalnie skonstruowane lampy LED, których czas pracy wynosi ponad 20 000 godzin, umożliwiają  wyświetlanie  16 mln kolorów. System amBX sprzężony jest z grą bądź filmem w ten sposób aby emitować kolory odpowiadające bieżącej scenerii podczas gry. Kreacja światłem jest tak interesująca, że potrafi  „oddać chwilę” koncentracji kiedy nasz wirtualny bohater oddaje strzały z broni.

Ciekawym pomysłem może być odpowiednia konfiguracja większej ilości lamp. Rozmieszczając je wokół siebie, można ustawić oświetlenie, które odpowiada elementom świetlnym w grze. Na przykład przejście obok pochodni wiszącej na ścianie lochu w grze i czując w tym samym czasie światło padające na twarz może naprawdę podkręcić atmosferę i poczuć jakby gra toczyła się w rzeczywistym świecie. Szczególnie ciekawy efekt możemy osiągnąć gdy mamy do dyspozycji gry w standardzie Direct3D, które amBC również wspiera.

System lamp umiejscowiony za ekranem monitora bądź telewizora transmituje barwy dominujące podczas gry, filmu czy nawet słuchania muzyki . W ten sposób użytkownik odczuwa optyczne wrażenie poszerzenia pola ekranu, co przy odpowiedniej wizualizacji  audio potęguje także wrażenia słuchowe.  Moc emitowanego światła jest na poziomie 100 lumenów, a zużycie energii to jedynie 2 W na lampę.

System amBX Mad Catz Cyborg jest rozwiązaniem, które pozwoli jeszcze bardziej wczuć się w rolę bohaterów gry. Rozświetlając nasz pokój zgodnie ze scenerią misji wprowadza nas w kolejny wymiar percepcji, która wraz z efektami 3D  niemal przenosi nas do wirtualnego świata niczym Alicję w krainę czarów. Dodatkowo efekt świateł pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu poprzez rozłożenie koloru i światła poza  wyświetlany monitor. Lampy są zasilane przed dedykowany zasilacz i podłącza się je bezpośrednio do komputera przez kable USB.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez importera – Impakt, wynosi  492 zł


Cechy produktu:

- 2 lampy w zestawie
- zużycie energii to jedynie 2W / lampę
- przewód USB o długości 3m
- siła emitowanego światła na poziomie 100 lumenów
- wsparcie oraz kompatybilność z grami wspieranymi przez standard Direct 3D
- wizualizacja odtwarzanej muzyki

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign