Płyta główna GIGABYTE GA-A55M-S2HP

Autor: Dział Prasowy, 19 stycznia 2012 19:34:29

Przedstawiamy wszystkim użytkownikom płytę główną GIGABYTE GA-A55M-S2HP. Jest to konstrukcja przeznaczona do współpracy z najnowszą rodziną procesorów AMD  dla gniazda FM1, z dedykowaną kartą graficzną AMD Radeon HD 65xx/64xx/63xx. Posiada ona wszystkie zalety płyty głównej, przeznaczonej do stworzenia domowego centrum rozrywki.

 

GIGABYTE GA-A55M-S2HP wspiera obsługę technologii AMD Dual Graphics, która pozwala na stworzenie niezwykle wydajnej platformy złożonej z 2 kart graficznych: zintegrowanej w procesorze oraz dodatkowej. Dwie karty graficzne AMD Radeon™ z obsługą technologii DirectX 11, zapewniają najwyższą wydajność, właśnie wtedy, gdy tego potrzebujesz. Oprócz niezwykle wydajnej grafiki, płyta została także wyposażona w wysokiej jakości, 7.1 kanałowy układ dźwiękowy ALC889. Zapewnia on doskonałą jakość wrażeń audio, zarówno podczas oglądania filmów HD jak i słuchania muzyki. GIGABYTE GA-A55M-S2HP posiada także pełną gamę złącz jak HDMI, DVI oraz D-sub, pozwalających na podłączenie do komputera zewnętrznych urządzeń multimedialnych jak np. projektor. Płyta wykonana jest w formacie micro ATX, dzięki czemu zmieści się w obudowie niewielkich rozmiarów.

 

Na tej nowoczesnej płycie nie zabrakło również unikalnych technologii GIGABYTE takich jak Dual Bios™ (podwójna, sprzętowa ochrona zabezpieczająca przed uszkodzeniami BIOSu) z obsługą 3TB (i większych) dysków twardych, USB Power (lepsza kompatybilność portów USB z urządzeniami USB o dużym zapotrzebowaniu energetycznym) i ON/OFF Charge (pozwala na szybkie ładowanie urządzeń zewnętrznych na USB zarówno przy włączonym jak i wyłączonym komputerze).

 

GA-A55M-S2HP to nowoczesny a przy tym optymalny pod względem kosztów model, który szczególnie polecamy fanom multimediów.

 

Więcej informacji na temat produktów GIGABYTE można znaleźć na stronie: http://www.gigabyte.pl

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0