Anteny panelowe od Cabletecha

Autor: Dział Prasowy, 19 stycznia 2012 19:19:31

Trwający w Polsce proces cyfryzacji telewizji powoduje wiele zmian, które dla większości wiążą się z zakupem odpowiedniego sprzętu pozwalającego na swobodny odbiór DVB-T. Prace nad rozwojem telewizji naziemnej sprawiają, że zaopatrzenie się w tuner umożliwiający odbiór w standardzie MPEG-4H.264 z różnych względów może nie wystarczyć. Dlatego marka Cabletech poszerzyła swoją ofertę o serię anten do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej.     

 

Kupując tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej warto pamiętać, że urządzenie można podłączyć do aktualnie zamontowanych anten do odbioru telewizji analogowej. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, iż anteny analogowe mają dużą podatność na zakłócenia. Niestety zdarzają się także przypadki, np. w mieszkaniach w blokach, że aby oglądać telewizję cyfrową trzeba zmodernizować całą instalację antenową, co jest dość kosztowne i trwa bardzo długo. Są też tacy, którzy nie chcą mieć widocznej i mało estetycznej zewnętrznej anteny siatkowej oraz tacy, którzy by cieszyć się ulubionymi programami telewizyjnymi na działce czy kempingu muszą zabrać ze sobą dodatkową antenę. To właśnie z myślą o nich marka Cabletech wprowadziła na rynek serię panelowych anten DVB-T.

 

Anteny Cabletech wyróżniają się niewielkim rozmiarem oraz eleganckim i nowoczesnym wyglądem. Fortepianowa czerń anten Cabletech sprawia, że będą się one doskonale komponować z pozostałym sprzętem RTV. Wybrane modele np. ANT0523 posiadają bardzo łatwy sposób naściennego montażu, dzięki czemu tworzą harmonijną kompozycję z zamontowanym na ścianie telewizorem. Dodatkowo model ANT0524 posiada diodę, która po podłączeniu daje efekt gustownie ozdabiającej wnętrze niebieskiej poświaty. 

 

Nowa seria anten Cabletech zapewnia idealny odbiór sygnału telewizji cyfrowej DVB-T oraz analogowego w zakresie VHF i UHF. Wybrane modele np. ANT0518 pozwalają oprócz tradycyjnego radia FM odbierać także cyfrowe radio DAB (digital audio broadcasting). Urządzenia zaprojektowane są w technologi SMD, a w celu zminimalizowania zakłóceń zastosowano ekranowanie. Spośród szerokiej oferty większość modeli to anteny aktywne, z wysokiej klasy wzmacniaczem o niskim poziomie szumów własnych. W komplecie do nich dołączony jest zasilacz. W celu uzyskania najlepszego odbioru sygnału, wiele anten Cabletech zostało przystosowanych zarówno do poziomej, jak również pionowej pracy. 

 

Więcej informacji na stronie www.cabletech.pl

 

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign