Kruger&Matz KM2001 - radio samochodowe dla wymagających

Autor: Dział Prasowy, 11 stycznia 2012 20:40:31

Producent marki Kruger&Matz wprowadził na rynek swój flagowy produkt - radio samochodowe KM2001 2DIN. Jest ono idealne dla osób, które w jednym urządzeniu, oprócz tradycyjnego radioodtwarzacza, chcą mieć rozbudowany system multimedialny. Radio KM2001 wyposażone jest m.in. w odtwarzacz płyt CD i DVD, nawigację GPS, bluetooth, a także tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w systemie MPEG4.

 

Radio KM2001 to połączenie nowoczesnej technologii z elegancją. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by każdy użytkownik czuł maksymalną satysfakcję z jego obsługi. Radio posiada dotykowy ekran o przekątnej 6,2" i rozdzielczości 800x480. Wyposażone jest w wysokiej jakości tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej w systemie mpeg4, idealny dla tych, którzy nie chcą się nudzić podczas dłuższych lub krótszych postojów.

Przy odtwarzaniu obrazu, np. z DVD, jest możliwość wyboru systemu video: PAL, NTSC lub AUTO. Obraz  wyświetlany jest na ekranie w trybie 16:9. Dzięki systemowi bluetooth radio umożliwia prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym, a także zapewnia pełny dostęp do książki telefonicznej. Wyposażenie radia w pilota pomoże obsługiwać wszystkie jego funkcje, także z tylnej kanapy.

 

KM2001 posiada pamięć na 30 stacji oraz funkcję RDS, która pozwala na określenie typu programu, częstotliwości alternatywnych oraz ustawienia komunikatów o stanie dróg. Kruger&Matz KM2001 umożliwia słuchanie nie tylko radia, ale także ulubionej muzyki zapisanej na iPodzie. Urządzenie odtwarza pliki mp3, mpeg-4 z płyt CD i DVD, a także z pamięci USB oraz karty SD. Na przednim panelu zamieszczone zostało wejście AUX-in, które umożliwia słuchanie muzyki z zewnętrznych źródeł, np. tradycyjnego odtwarzacza Mp3. Dzięki wyposażeniu w equalizer urządzenie nadaje dźwiękom odpowiednią barwę, co sprawia, że słuchanie muzyki to czysta przyjemność. Dodatkowo funkcja ESP (electronic anti-shock protection) zapewnia prawidłowe odtwarzanie na nierównych polskich drogach. 

 

Kruger&Matz KM2001 pozwala użytkownikowi ustawić na wyświetlaczu dowolną tapetę lub logo marki samochodu, a także zmienić kolor podświetlenia przycisków na pomarańczowy, zielony, czerwony i niebieski. Funkcja „circle” pozwala na automatyczną sekwencyjną zmianę koloru, a dzięki parametrom RGB użytkownik może indywidualnie dostosować kolor przycisków, by komponowały się z wnętrzem samochodu. Radio standardowo wyposażone jest w wyjście RCA, wyjście na subwoofer, wejście i wyjście AV oraz wejście na kamerę cofania.


Źródło:
Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign