Osiągnij perfekcję dzięki myszce Razer Naga Hex

Autor: Dział Prasowy, 11 stycznia 2012 20:30:51

Razer, czołowy producent high-endowych produktów dla graczy, przedstawia swoją najnowszą mysz, która pozwoli graczom zyskać absolutną kontrolę w grach MOBA, action-RPG oraz  hack and slash. Naga Hex jest inspirowana doskonałą myszką do MMO – Razer Naga. W odróżnieniu od poprzedniczki, ma 6 dużych przycisków pod kciukiem, które zostały zaprojektowane z myślą o grach MOBA i action-RPG.

League of Legends oraz inne doskonałe gry MOBA, sprawiają, że zainteresowanie tym gatunkiem rośnie z dnia na dzień. Walki herosów i wzajemne rajdu na bazy stały się popularne jak nigdy dotąd.

Sześć mechanicznych przycisków dopasowanych specjalnie do MOBA/action-RPG

Z myszą Razer Naga Hex łatwo przypiszesz każdy z sześciu ergonomicznych klawiszy do umiejętności i czarów, które stanowią o Twojej przewadze na polu bitwy, w grach takich jak League of Legends. Mechaniczna budowa klawiszy zapewnia doskonałe działanie, a ponadto wymaga mniejszej siły do precyzyjnej obsługi. Dzięki temu zawsze będziesz o krok przed przeciwnikiem i zaatakujesz, zanim ten wykona ruch. Razer Naga Hex to także doskonałe narzędzie do szalonego klikania i wytyczania coraz to nowych ścieżek w każdej grze action-RPG czy hack and slash.

Wysoka wydajność - aż do 250 kliknięć na minutę

Zarówno gry MOBA i action-RPG wymagają nieludzko szybkiego klikania. Razer Naga Hex doskonale odnajdzie się w tak ekstremalnych warunkach – jej specjalna konstrukcja zapewnia najwyższą wydajność nawet przy 250 kliknięciach na minutę. Ta profesjonalna mysz idealnie sprawdzi się w rękach zawodowych graczy, którzy już nie będą musieli martwić się o zużycie sprzętu – Naga Hex z łatwością zniesie nawet 10 milionów agresywnych kliknięć!

Ergonomiczny kształt i wymienne podkładki pod kciuk

Razer Naga Hex została zaprojektowana pod kątem najwyższej ergonomii i dopasowania do dłoni graczy. Rozmieszczenie każdego klawisza zostało poprzedzone testami i konsultacjami z zawodowymi graczami MOBA. Dzięki temu gracz zyskuje doskonałą kontrolę nad całą myszą oraz każdym z sześciu bocznych klawiszy. 3 wymienne podkładki zapewniają możliwość dodatkowego dopasowania do rozmiaru dłoni i stylu trzymania myszy.


Współpraca z Synapse 2.0

Razer Naga Hex współpracuje z Razer Synapse 2.0 - pierwszym na świecie systemem zapisu osobistych ustawień w chmurze. Dzięki temu mysz automatycznie zapisze wszystkie Twoje ustawienia na serwerze. Naga Hex będzie zawsze gotowa do intensywnej gry, bez konieczności ponownej, żmudnej konfiguracji. „Kocham gry MOBA i RPG i wierzę, że kluczem do sukcesu jest łatwy dostęp do najważniejszych umiejętności. To od niego zależy, czy zdominujesz pole bitwy, czy poniesiesz klęskę w zamęcie ostrej bitwy”. – powiedział Robert ‘RazerGuy’ Krakoff, Prezes Razer USA. „To właśnie dlatego zaprojektowaliśmy Naga Hex. Jesteśmy przekonani, ze sześć mechanicznych klawiszy pozwoli osiągnąć graczom przewagę nad rywalami”.

Więcej o Razer Naga Hex

Razer Naga Hex zostałą stworzona dla zawodowych graczy i miłośników gatunków MOBA i action-RPG. Mysz jest wyposażona w 6 mechanicznych klawiszy, które są dostosowane do tego typu gier. Zyskaj idealną kontrolę nad wszystkimi umiejętnościami i przedmiotami, bądź zawsze o krok przed przeciwnikiem!


Cena:
€ 79,99


Źródło:
Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign