Zewnętrzna kamera H.264 2Mega-Pixel IR z podświetleniem do 35m

Autor: Dział Prasowy, 04 stycznia 2012 19:42:55

PLANET ICA-HM351 to zewnętrzna kamera internetowa, wyposażona  w czujnik  CMOS 2M pikseli, generująca strumień kolorowego wideo o maksymalnej rozdzielczości 1920x1080 pikseli,  a dzięki oświetleniu podczerwienią umożliwiająca prowadzenie obserwacji w ciemności na odległość do 35 metrów. Obsługa kompresji H.264 pozwala na zmniejszenie rozmiaru strumienia wideo przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości.

 

Strumieniowanie Multi profilowe

Wbudowany multi-profilowy kodek H.264, MPEG-4 oraz M-JPEG pozwala na zmniejszenie rozmiaru strumienia wideo przy zachowaniu wysokiej jakości i jednoczesne przesyłanie strumieni wideo do wielu odbiorców w różnych rozdzielczościach. Urządzenie doskonale nadaje się do zastosowania w różnych środowiskach sieciowych.

 

Dwukierunkowe przesyłanie dźwięku

ICA-HM351 potrafi również przesyłać dźwięk w 2 strony - po dodaniu głośnika i mikrofonu pozwala na komunikację głosową z miejscem zainstalowania kamery. Dzięki temu komunikacja z osobami przebywającymi  w monitorowanym obszarze jest bardzo prosta.

 

Elastyczna instalacja dzięki obsłudze PoE

Zgodność ze standardem IEEE 802.3af PoE pozwala na instalację kamery w miejscach w których nie jest dostępne gniazdo elektryczne. Możliwość dostarczania zasilania i danych jednym kablem nie tylko upraszcza instalację, ale również zapobiega przerwom w pracy kamery z powodu zaniku zasilania – ciągłość zasilania można zabezpieczyć centralnie zainstalowanym UPSem.

 

Obserwacja w dzień i w nocy

ICA-HM351 umożliwia prowadzenie obserwacji w całkowitej ciemności. 35 diod LED umieszczonych wokół obiektywu zapewnia jasny i wyraźny monochromatyczny obraz w nocy w odległości do 35 metrów od kamery.

 

Odporna na warunki atmosferyczne / Wbudowany wentylator i grzejnik

ICA-HM351 jest niezawodna w każdych warunkach. Dzięki wodoodpornej aluminiowej obudowie, ICA-HM351 doskonale sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Wbudowany wentylator oraz grzejnik zapobiegają przed przegrzaniem lub zbytnim schłodzeniem systemu.

 

Certyfikowane oprogramowanie ONVIF

ICA-HM351 jest zgodna ze standardem ONVIF v1.01 oraz v1.02 SDK co pozwala na wygodną integrację z oprogramowaniem innych producentów. Kamera ICA-HM312 również doskonale współpracuje z oprogramowaniem PLANET Cam Viewer 3 Lite/Pro i sieciowymi rejestratorami wideo, które pozwalają na monitorowanie, nagrywanie oraz zarządzanie wieloma kamerami, tworząc profesjonalne środowisko nadzoru zabezpieczające życie i mienie.

 

Podstawowe cechy

 • Kompresja H.264, MPEG-4 oraz M-JPEG jednocześnie
 • Rozdzielczość Full HD 1080p
 • Wbudowane diody IR LED pozwalające na obserwację w nocy do 35m
 • Filtr IR-Cut poprawia jakość obrazu w dzień i w nocy
 • Zgodność ze standardem IEEE 802.3af PoE
 • Obudowa klasy IP-66
 • Obsługa 2-kierunkowego dźwięku z zewnętrznym głośnikiem i mikrofonem
 • Technologia 3GPP dla zastosowań mobilnych 3G
 • Obsługa DDNS, PPPoE oraz FTP upload zwiększa elastyczność urządzenia i możliwości sieci nadzoru
 • Detekcja ruchu: kamera potrafi monitorować ruch w określonym obszarze obserwacji
 • Łatwa konfiguracja poprzez oprogramowanie bazujące na systemie Windows lub poprzez interfejs sieciowy
 • Obsługa  ONVIF v1.0, v1.01 oraz v1.02
 • Praca w temperaturach od -30 do 60 stopni C

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0