Helikopter sterowany iPhone’m

Autor: Dział Prasowy, 30 grudnia 2011 23:13:05

Zdalnie sterowany helikopter Griffin HELO TC dla użytkowników smartfonów Apple, pojawił się w internetowym sklepie Komputronik.pl. Super nowoczesna zabawka obsługiwana jest za pomocą darmowej aplikacji dostępnej w App Store. Dzięki temu helikopterem można sterować korzystając z iPhone’a. Specjalny program umożliwia nie tylko sterowanie pojazdem, ale także zapamiętywanie, a następnie dokładne odtwarzanie jednej z trzech dowolnych tras lotu. To prosty i niekonwencjonalny sposób na nudę w domu i biurze. Użytkownik może po prostu latać, ale także stawiać sobie nowe cele, między innymi pokonywać coraz trudniejsze trasy i wymyślać ciekawe zadania do wykonania. Rywalizacja z rodziną lub kolegami z biura może stać się pasjonująca.

Helikopter jest bardzo lekki i niemal bezgłośny. Dzięki temu nie ma obawy o zniszczenie mebli, ścian czy zrobienie komuś krzywdy. Żeby poprawnie kierować „maszyną”, należy – poza ściągnięciem aplikacji HELO TC – nałożyć na smartfona nadajnik zdalnego sterowania na podczerwień (Flight Deck). Nadajnik połączony jest z iPhonem za pośrednictwem gniazda słuchawkowego. W ten sposób można między innymi korzystać z funkcji bezpiecznego i szybkiego autolądowania. Nadajnik zasilany jest przy pomocy czterech małych baterii AAA, zaś helikopter czerpie energię z komputera za pośrednictwem kabla USB (wystarcza jej na około 10-15 minut lotu). Griffin HELO TC przeznaczony jest jedynie do użytku domowego.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Cena helikoptera w internetowym sklepie Komputronik.pl wynosi 249 zł. 

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0