Bezprzewodowy gigabitowy router GW-300R !!

Autor: Piotr Szabla, 28 grudnia 2011 10:20:44

 GW-300R to Bezprzewodowy Router 2T2R 300Mbps. Produkt został opracowany dla wymagających użytkowników korzystających z szybkich sieci Internet w domu lub biurze. To kompletne rozwiązania do współdzielenia łącza internetowego dla segmentu SOHO. Zaletą routera jest bardzo łatwa konfiguracja - w 3 krokach.

 

Bardzo szybkie pobieranie danych oraz z sieci i programów P2P

Wbudowany nadajnik radiowy pozwala na połączenia bezprzewodowe w technologii 802.11n 300Mbps, po stronie LAN dostępne są 4 porty pracujące z prędkością Gigabit Ethernet 10/100/1000. Pozwala to na podłączenie wszystkich urządzeń typu Ethernet by mogły pracować z prędkością Gigabit Ethernet. Funkcja Routera połączy je ze sobą w sieć by mogły wymieniać zasoby i korzystać z sieci Internet. Router posiada port WAN RJ45 pracujący z prędkością Gigabit Ethernet i podłączyć go można do szybkich sieci DSL lub modemów kablowych. Zapewnia obsługę do 20 tys jednoczesnych połączeń co pozwala na korzystanie z sieci P2P z niespotykaną dotychczas prędkością w śród produktów konkurencji.

 

Ciesz się swoim bezprzeodowym AirLive'em

Domowa sieć bezprzewodowa 300Mbps pozwala cieszyć się dużą prędkością. Szybkość zauważymy natychmiast gdy korzystamy z konsol do gier, gier sieciowych, aplikacji do pobierania plików P2P czy telewizji IPTV.

 

Połącz do sieci swoją kamerę IP przez GW-300R

Airlive GW-300R zapewnia przepustowość gwarantującą płynną pracę z kamerami HD do przesyłania obrazu w czasie rzeczywistym.

 

Green WLAN inteligentne zarządzanie mocą Tx /Rx oraz procesorem – funkcja Power Saving

Tradycyjne urządzenia sieciowe zużywają cały czas 100% energii elektrycznej, bez względu na obciążenie. Wiemy że 100% mocy jest wykorzystywane niezwykle rzadko w normalnym zastosowaniu routera. Technologia Airlive inteligentnego zarządzania poborem energii dostosowuje dynamicznie moc urządzenia do aktualnie wykonywanych zadań. Badane są cały czas takie zmienne jak : odległość od połączonego urządzenia bezprzewodowo, ilość przesyłanych danych, jakość połączenia radiowego. Na podstawie tych zmiennych router balansuje swoją mocą przy głównym założeniu "bez strat na wydajności dla użytkownika".

Podstawowe funkcje:

  • Przycisk włączania i wyłączania nadajnika WIFI
  • Utrzymywanie połączeń do 20K sesji - szybkie pobieranie P2P
  • IPTV Pass through
  • Green Router - funkcja inteligentnego zarządzania energią
  • Obsługa bezprzewodowych połączeń 2T2R 300Mbps
  • QOS oraz możliwość blokowania stron WWW

Dodatkowe informacje:
Gwarancja: 2 lata
Sugerowana cena detaliczna: ok. 285 PLN brutto

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign