Polska premiera Logitech Mini Boombox, czyli lata 80-te w pigułce

Autor: Dział Prasowy, 19 grudnia 2011 21:25:47

Urządzenie Mini Boombox firmy Logitech, które zadebiutowało na światowym rynku na początku listopada br., można już kupić także w Polsce. Ten dość nietypowy produkt trafił właśnie do salonów Komputronik i internetowego sklepu Komputronik.pl. Przeznaczony jest dla osób, które chcą posłuchać muzyki ze smartfona lub tabletu na głośnikach dobrej jakości, a jednocześnie potrzebują wygodnego zestawu głośnomówiącego. Mini Boombox spełnia obie potrzeby bez pośrednictwa kabli, za pomocą interfejsu Bluetooth. Produkt sprawdzi się w biurze, podczas domówki (w wersji dla nieco starszych: prywatki) lub w podróży. Obsługuje wszystkie generacje iPhone’ów oraz smartfony wyposażone w funkcję Bluetooth Hands-Free Profile (HFP 1.5).  

 

Producent wyszedł z założenia, że „cokolwiek robisz ze swoim tabletem lub smartfonem, rób to głośno”. Hasło reklamowe nawiązuje do genezy słowa „boombox”, którym określano w latach 80-ych duże przenośne magnetofony o mocnym basie. Mini Boombox oferuje równie mocne brzmienie, ale przy znacznie mniejszych rozmiarach. W tym celu specjaliści firmy Logitech opracowali specjalną komorę akustyczną do zastosowania w niewielkim sprzęcie grającym. Produkt można postawić nawet na zatłoczonym biurku, wcisnąć w pierwszą z brzegu wolną przestrzeń w samochodzie lub przenieść w kieszeni torby do notebooka.   

 

Brak kabli i dobry dźwięk to niejedyna zaleta Mini Boombox’a. Użytkownicy docenią ponadto możliwość słuchania muzyki lub prowadzenia telekonferencji do 10 godzin bez konieczności doładowania wewnętrznego akumulatora. Potem wystarczy wetknąć do tabletu czy notebooka kabel USB, aby nasz Boombox zaczął wracać do pełnej sprawności. Sterowanie sprzętem odbywa się poprzez podświetlone elementy dotykowe, co jest wygodne nawet w ciemnym pomieszczeniu. Film promocyjny na temat Mini Boombox’a można obejrzeć pod adresem: www.youtube.com/watch?v=opHZgYjf574.  

 

Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta. Cena w internetowym sklepie Komputronik.pl wynosi 299 zł. Warto wiedzieć, że kupno urządzenia uprawnia do wzięcia udziału w konkursie z główną nagrodą w postaci samochodu Mini Cooper. Szczegóły zabawy znajdują się na stronie: www.komputronik.pl/wygraj_mini.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign