Nawigacje Peiying - pomysł na prezent

Autor: Dział Prasowy, 06 grudnia 2011 21:44:44

Peiying ma w swojej ofercie szeroki wybór GPSów. Począwszy od zupełnie małych do dużych wybieranych głównie przez kierowców tirów, od urządzeń prostych do oferujących pełną gamę funkcji multimedialnych. Każdy kierowca znajdzie więc coś dla siebie.

 

Znalezienie odpowiedniej nawigacji to rzecz nie całkiem prosta. Ważna bowiem jest wielkość samego urządzenia, łatwość posługiwania się nim, oprogramowanie. Nawigacja to prezent praktyczny a zarazem bardzo pożądany. Podpowiadamy zatem, jak trafić w gust tych najbardziej wybrednych i tych ceniących proste rozwiązania w swoim aucie.

 

Peiying GPS 4303 oparta jest na systemie Microsoft Windows CE 5.0 i procesorze MediaTek MT3351 CPU 462MHz, który zapewnia szybkie przeliczanie tras. Poza oczywista funkcją nawigowania użytkownik może korzystać także z funkcji multimedialnych urządzenia: słuchać muzyki, oglądać zdjęcia i filmy na ekranie GPSu lub pograć w jedną z czterech zainstalowanych gier. Do dyspozycji jest także kalkulator, kalendarz i przelicznik jednostek. Mała nawigacja ma wiele plusów: zasłania niewielką powierzchnie przedniej szyby, zużywa mniej energii i z łatwością mieści się w kieszeni. Cena urządzenia bez mapy: ok. 250 PLN.

 

Peiying 5005Bt to ze względu na rozmiar optymalny wybór, który sprawdza się niemal w każdym samochodzie. 5 calowy ekran o wysokiej rozdzielczości (800x480) i wysokim kontraście sprawia, że obraz na ekranie jest zawsze wyraźny i dobrze widoczny. Bardzo dobra jest czułość i precyzja sterowania urządzenia. Nawigację wyposażono w przydatne podczas jazdy opcje takie jak: nadajnik FM oraz zestaw głośnomówiący.  Wbudowane złącze Bluetooth umożliwia prowadzenie i odsłuchiwanie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym oraz bezpośredni wybór numeru telefonicznego. Funkcja DUN pozwala na łączenie się z Internetem przez większość telefonów  komórkowych dostępnych na polskim rynku. Cena urządzenia bez mapy: 399 PLN.
 

Peiying GPS 7005Bt to duży, 7 calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości 800 x 480. Urządzenie umożliwia odtwarzanie plików muzycznych, filmów, zdjęć a nawet plików tekstowych. Posiada system głośnomówiący Bluetooth, który łączy telefon komórkowy z urządzeniem, dzięki czemu można komfortowo obsługiwać telefon za pomocą dużego wyświetlacza. Produkt posiada wejście AV, które zmienia nawigację w monitor. Stanowi to uzupełnienie systemu car audio przy radiach, które odtwarzają pliki multimedialne lub przy DVD. Urządzenie posiada funkcję DUN. Dzięki niej nawigacja w połączeniu z większością modeli telefonów pozwala na łączenie się z Internetem. Z uwagi na swoją wielkość polecana jest kierowcom tirów. Peiying 7005 Bt w trasie ułatwia dotarcie do celu, a podczas postoju nie pozwala się nudzić. Cena urządzenia bez mapy: 510 PLN.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign