Mysz naładuje się w 3 minuty

Autor: Dział Prasowy, 24 listopada 2011 17:27:51

DX-ECO to nowa, bezprzewodowa mysz optyczna w ofercie firmy Genius, którą wyposażono w technologię śledzenia BlueEye. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż Genius DX-ECO nie potrzebuje baterii. Nie posiada także wbudowanego akumulatora.

 

Za zasilanie nowego modelu odpowiada tzw. złoty kondensator, który swoje właściwości powinien utrzymać przez co najmniej 100 tys. cykli. Ciekawostką jest to, że ładuje się on w niespełna 3 minuty. Ładowanie odbywa się za pośrednictwem przewodu mikro-USB i może wystarczyć na tydzień pracy.

 

Mysz wyposażono w technologię śledzenia BlueEye, dzięki czemu może ona pracować na niemal każdej powierzchni. Komunikacja z komputerem odbywa się w paśmie 2,4GHz, co w połączeniu z systemem przeciwdziałania interferencji pozwala na wydłużenie zasięgu roboczego aż do 15 metrów.

 

Genius DX-ECO wyposażono w 7 przycisków, w tym dwa niestandardowe: Flying Scroll, służący do szybkiego przeglądania dokumentów oraz regulację rozdzielczości sensora myszy w zakresie od 800 do 1600 DPI.

 

Mysz Genius DX-ECO będzie dostępna w pierwszym kwartale przyszłego roku. Posiada 24-miesięczną gwarancję producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wyniesie 99,99 PLN brutto.

Źródło:
Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign