Packard Bell prezentuje jeszcze smuklejszy komputer typu all-in-one

Autor: Dział Prasowy, 15 listopada 2011 20:09:08

Packard Bell prezentuje udoskonalony Packard Bell oneTwo, komputer typu all-in-one. Nowy PB oneTwo wyróżnia się stylowym designem i konstrukcją smuklejszą o 65%, w porównaniu do wcześniejszej wersji modelu, zachowując jednocześnie funkcjonalność swojego poprzednika.

PB oneTwo osiągnął bardzo dobre wyniki sprzedaży. W odpowiedzi na zapotrzebowanie użytkowników stworzyliśmy więc jego udoskonaloną wersję  - model, który udowadnia, że Packard Bell nieustająco angażuje się w rynek komputerów all-in-one,” mówi Tomasz Boncol, Country Manager Packard Bell Polska.

Nowy Packard Bell oneTwo dostępny jest w dwóch wersjach, różniących się rozmiarem ekranu: M (21,5 cala) oraz L (23 cale).

Koniec z bałaganem

Nowy PB oneTwo może spełniać kilka funkcji. W zależności od potrzeb posłuży nam za kino domowe lub platformę cyfrowej telewizji. Przestronny ekran sprawdzi się podczas urządzania pokazów zdjęć z wyjazdów, czy wirtualnych spotkań z przyjaciółmi. PB oneTwo może również pełnić funkcję monitora, odtwarzacza i nagrywarki DVD z napędem Blu-Ray.

Smukła konstrukcja

O 65% smuklejszy PB oneTwo będzie się dobrze prezentować, bez względu na to, gdzie go umiejscowimy. Jest wyjątkowo lekki, a kąt nachylenia można ustawić w zależności od potrzeb, tak aby uzyskać doskonały obraz niezależnie, czy PB oneTwo stoi na biurku, czy jest zamocowany na ścianie.

Centrum domowej rozrywki

PB oneTwo z powodzeniem spełni rolę interaktywnego centrum domowego życia. Dzięki bogatym możliwościom zapewni miejsce do rozrywki, gier, słuchania muzyki, oglądania telewizji, dzielenia się multimediami, komunikacji wideo. Szybkie procesory Intel Core drugiej generacji gwarantują wysoką wydajność i niezakłócone działanie. Jakość obrazu to efekt zastosowania wysokiej klasy ekranu o rozdzielczości full HD (1920x1080), oraz najnowszych układów graficznych NVIDIA, AMD lub Intel (w zależności od wersji). Technologia audio 5.1 Creative® THX® TruStudio PC z dwoma głośnika o mocy 2,5W zapewniają doskonałą jakość dźwięku. Dzięki PB oneTwo domowe kolekcje muzyki, filmów i zdjęć nabiorą nowej jakości.

Spersonalizowany ekran dotykowy

Dzięki dotykowemu, intuicyjnemu w obsłudze ekranowi można w prosty sposób przewijać, klikać i powiększać, bez konieczności  korzystania z myszki. Wzbogacony o funkcje dotykowe system Windows® 7 i oryginalne rozwiązania Packard Bell sprawiają, że korzystanie z PB oneTwo jest proste i wygodne. Wystarczy dotknąć ekranu, aby połączyć się z przyjaciółmi na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Flickr czy Tweeter, obejrzeć filmy na kanale YouTube, dzielić się zdjęciami i szybko nawigować po ulubionych stronach internetowych. Użytkownik może również nanosić na ekranie odręczne notatki, ustawiać alarm czy tworzyć pokaz slajdów z własną ścieżką dźwiękową. Wszystko to dzięki wirtualnemu pulpitowi PB TouchPortal, który umożliwia nieograniczone korzystanie z gadżetów dotykowych Packard Bell i aplikacji Microsoft.

Chcesz zobaczyć, gdzie wyjeżdżasz na urlop? Wystarczy skorzystać z Microsoft Globe. Za pomocą Cooliris możesz również stworzyć własną “ścianę” ze zdjęciami.  Pełna wersja Adobe® Photoshop® Elements 9 umożliwia dodatkowo łatwą obróbkę zdjęć. PB oneTwo jest wyposażony w wiele aplikacji, dzięki którym korzystanie z komputera będzie jeszcze ciekawsze i bardziej satysfakcjonujące.

Nieograniczona łączność

Pobrałeś na swój tablet film, który chciałbyś obejrzeć na dużym ekranie? Zrobiłeś dziś zdjęcia, które czekają na obróbkę? A może masz muzykę zapisaną na dysku i chciałbyś cieszyć się z pełni możliwości przestrzennego dźwięku? Wystarczy połączyć się z PB oneTwo za pomocą jednego z bogatego  zestawu złączy i portów – 4 porty USB 2.0 i 2 porty USB 3.0 zapewniają niezwykle szybki transfer danych, czytnik kart 5-in-1, HDMI® i złącza audio sprawiają, że z łatwością podłączysz do komputera aparat fotograficzny, tablet, telefon komórkowy, twardy dysk, słuchawki i inne urządzenia.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0