2070 ROSE - pierwsza kobieca klapka myPhone już w sprzedaży!

Autor: Dział Prasowy, 15 listopada 2011 19:31:48

myPhone - polski producent telefonów komórkowych wprowadza dziś do sprzedaży pierwszy telefon stworzony z myślą o kobietach. Model 2070 ROSE jest estetycznie wykonaną, elegancką klapką z serii myPhone Simple Life, o niebanalnym designie i z intuicyjnie prostym menu.

myPhone 2070 ROSE to funkcjonalne połączenie elegancji z ergonomią i prostotą obsługi. Estetyczna obudowa dostępna jest w kolorach czarnym lub czerwonym metalizowanym, a wykonana została z tworzyw sztucznych o wysokiej jakości. Z przodu obudowy, pod obiektywem aparatu umieszczono diodę informującą o nadejściu wiadomości SMS, czy nieodebraniu rozmowy telefonicznej. Z tyłu obok głośnika umieszczono definiowalny klawisz skrótu, otoczony łukowymi przetłoczeniami. Zawiasy klapki ozdobiono dużymi chromowanymi wstawkami.

Telefon jest klasycznym przedstawicielem serii myPhone Simple Life, o czym świadczą duże klawisze, czytelny wyświetlacz, "mówiąca" klawiatura, a przede wszystkim proste i czytelne menu. Od poprzedników z tej serii wyraźnie odróżnia się nowoczesnym designem obudowy, kolorowym wyświetlaczem 2,2", a także dużo bogatszą funkcjonalnością. 2070 ROSE posiada odtwarzacze audio i video, złącze kart micro SD, radio FM z programatorem czasowym i możliwością nagrywania, dyktafon, aparat cyfrowy oraz wiele praktycznych dodatków (np. organizer, czy kalkulator).

ROSE wyposażono w baterię litowo-jonową o pojemności 800 mAh. Pozwala ona na przeprowadzenie do 5 godzin rozmów lub działanie telefonu przez 10 dni w stanie czuwania.

myPhone 2070 ROSE podobnie jak inne telefony z serii myPhone Simple Life, objęty jest 36-miesięczną gwarancją, w tym 24-miesięczną w systemie door-to-door. Sugerowana cena detaliczna myPhone 2070 ROSE - 299 złotych brutto.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Avatar oracle oracle 2011.11.23

dobre bo polskie! zacznijmy dbać o naszą gospodarkę, inwestujmy w polskie technologie, pokażmy gospodarczy patriotyzm. Kolejnym krokiem, który zachód już wykonał to mobilne płatności. Polska myśl technologiczna, polski zarząd i pracownicy - mPay. My dbamy o tradycję i nasze korzenie.

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign