Logitech Gaming Keyboard G105

Autor: Dział Prasowy, 30 października 2011 13:46:38

Logitech Gaming Keyboard G105 - oficjalna klawiatura Call of Duty: Modern Warfare 3 – dzięki utrzymanemu w wojskowym stylu podświetleniu LED o zielonej barwie noktowizora, umożliwia długie nocne rozgrywki. G105 wyposażona jest w sześć programowalnych klawiszy, do których można przypisać po 3 makra. W ten sposób możemy skonfigurować 18 niepowtarzalnych funkcji w grze*. Nowe makra można rejestrować na bieżąco w trakcie gry.  Specjalny układ klawiatury pozwala na wykorzystanie do pięciu klawiszy na raz. Logitech Gaming Keyboard G105 pozwala wykonać wiele złożonych akcji bez zakłóceń i efektu „ghosting”.

 

Główne Cechy

Podświetlenie LED w wojskowym stylu: Długie godziny nocnych rozgrywek będą przyjemniejsze dzięki zastosowanemu w G105 podświetleniu LED z dwoma poziomami jasności.

Sześć programowalnych klawiszy, z czego każdy może zapamiętać 3 makra, to możliwość skonfigurowania 18 unikalnych kombinacji w każdej grze. Dzięki klawiszowi MR możemy zapamiętywać wybrane makra na bieżąco podczas gry.

Specjalnie zaprojektowany układ klawiatury pozwala na wykorzystanie do pięciu klawiszy jednocześnie, dzięki czemu można wykonać wiele złożonych akcji eliminując tym samym  zakłócenia czy efekt „ghosting”.

 

Wymagania sprzętowe

  • Windows XP, Windows Vista or Windows 7
  • port USB 2.0
  • 80 MB miejsca na twardym dysku
  • Połączenie internetowe

 

Specyfikacja produktu

    Wymiary głośnika

(dł. x szer. x wys.): 479.5 x 190.8 x 25 mm

    Waga: 836 gram

Gwarancja: 2 lata

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign