ASUS wprowadza na rynek 23 calowy multimedialny monitor z serii ML

Autor: Dział Prasowy, 12 października 2011 19:32:37

Monitor ML239H wykorzystuje panel IPS o ultraszerokim kącie widzenia 178° w pionie i poziomie, który eliminuje zmiany koloru ekranu bez względu na miejsce i kierunek patrzenia.

Ciekawy design, powabne, błyszczące, czarne wykończenie sprawia, że monitor z serii ML staje się głównym elementem wystroju każdego pomieszczenia, w którym się znajdzie. Smukła, geometryczna pierścieniowa podstawka z technologią Ergo-Fit II łączy proste linie i krzywizny z ultrapłaskim profilem. Dodatkowo użytkownik może intuicyjnie dostosować ustawienia monitora za pomocą przycisków LED z czujnikami dotyku. 23 calowy monitor ML239H obsługuje standard Full HD 1920x1080, czas jego reakcji nie przekracza 5ms, a jego współczynnik kontrastu to 50.000.000:1, dzięki technologii ASUS Smart Contrast Ratio. Monitor ML239H wykorzystuje podświetlanie LED, które nadaje wyświetlanemu obrazowi, żywy, realistyczny wyraz. W standardzie wyposażenia monitora jest technologia Splendid Video Intelligence, która pozwala na zoptymalizowanie wydajności i wierności obrazu odpowiednio dostosowując kolory, jasność, kontrast i ostrość, a 6 gotowych trybów wyświetlania (sceneria, kino, gra, nocny widok, sRGB oraz tryb standardowy) można przestawiać za pomocą klawisza dostępu. ML239H posiada wyjścia: HDMI , D-Sub, DVI-D, w trybie oszczędzania energii monitor ten zużywa zaledwie 0.5 Wat energii.

ML239H jest zatem idealnym rozwiązaniem zarówno dla domowego centrum multimedialnego jak i  w biurowym designie.

Monitor jest zgodny z certyfikatami: Energy Star®, UL/cUL, CB, CE, ErP, FCC, CCC, BSMI, Gost-R, C-Tick, MEPS, VCCI, PSE, J-MOSS, PSB, RoHS, WEEE, Windows 7.0 WHQL.

Cena: 959 zł

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign