Hyper 212 EVO oraz Hyper TX3 EVO

Autor: Dział Prasowy, 29 września 2011 20:35:46

Cooler Master, czołowy producent obudów, systemów chłodzenia, urządzeń peryferyjnych oraz akcesoriów komputerowych, ma przyjemność zaprezentować dwa nowe zestawy chłodzenia dla CPU - Hyper 212 EVO i Hyper TX3 EVO. Oba modele wyróżniają się ulepszoną konstrukcją radiatora, rozbudowanym systemem ciepłowodów oraz zastosowaniem wysokowydajnych wentylatorów. Wszystkie te elementy sprawiają, że najnowsze produkty Cooler Master charakteryzują się znakomitymi parametrami pracy.

 

Ulepszony system chłodzenia

Systemy chłodzenia Hyper 212 i TX3 EVO, dzięki zastosowaniu unikalnych rozwiązań, zapewniają optymalne chłodzenie dla najnowszych generacji procesorów.

 

Hyper 212 EVO wykorzystuje opatentowaną przez Cooler Master konstrukcję składającą się z czterech ciepłowodów, które wyprowadzone są ze specjalnej podstawki przylegającej bezpośrednio do powierzchni CPU - Continuous Direct Contact (CDC). Rozwiązanie takie działa na podobnych zasadach jak komora parowa (vapor chamber), co pozwala na znacznie efektywniejsze odprowadzanie ciepła. Ponadto model ten wyposażony jest w radiator z aluminiowymi żeberkami, które gwarantują optymalne oddawanie ciepła bez względu na tryb pracy wentylatora.

 

System chłodzenia Hyper TX3 EVO jest zgodny z obecnymi jak i nadchodzącymi standardami podstawek pod procesory. Model ten wyposażony jest w udoskonalony system ciepłowodów Direct Contact oraz wydajny wentylator PWM o średnicy 92mm.

 

Prosta instalacja / współpraca z 2 wiatrakami

Oba zestawy chłodzenia Cooler Master wyposażone są w wydajne wiatraki PWM z gumowymi podkładkami, które znacznie ograniczają wibracje. Ponadto producent wyposażył nowe modele w niezwykle prosty system montażu na CPU, który pozwala również na sprawne i bezproblemowe czyszczenie całej konstrukcji. Kolejną zaletą jest opcja instalacji dodatkowego wentylatora, który zapewni jeszcze skuteczniejsze odprowadzanie ciepła. Hyper 212 oraz TX3 EVO mogą korzystać zarówno z systemu dynamicznej kontroli pracy z poziomu BIOS-u jak i odpowiednich aplikacji przygotowanych dla różnych OS-ów. Produkty Cooler Master to doskonały wybór, który jest gwarancją bezpieczeństwa, stabilności i wysokiej kultury pracy komputera.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0