Brother DCP-J925DW – wielofunkcyjne urządzenie dla domu

Autor: Dział Prasowy, 16 września 2011 14:32:48

Firma Brother wprowadza na rynek nowe, bezprzewodowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne. DCP-J925DW to kolorowa drukarka, skaner oraz ksero w eleganckiej kompaktowej obudowie. Dzięki wysokiej prędkości druku, możliwości pracy w sieci bezprzewodowej, drukowi dwustronnemu i niskiemu zużyciu energii urządzenie to jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników domowych stawiających na ekonomiczne rozwiązania.

 

Więcej w krótszym czasie

DCP-J925DW drukuje z prędkością do 27 stron w kolorze na minutę oraz do 35 stron
w czerni i bieli na minutę. Nowe urządzenie posiada podajnik papieru na 100 arkuszy pozwalający na efektywne przygotowanie dokumentów bez konieczności częstego uzupełnianie papieru oraz podajnik na 20 arkuszy, który umożliwia dokładny druk zdjęć różnej wielkości. Ważną cechą DCP-J925DW jest automatyczny druk dwustronny, który dodatkowo pozwala zaoszczędzić czas pracy.


Zawansowane funkcje dla domu

Dla urządzenia DCP-J925DW dostępne są wysokowydajne tonery pozwalające na wydruk  600 stron. Dodatkowo tonery można niezależnie od siebie wymieniać. Dzięki dużej - 64MB pamięci oraz opcji skanowania do poczty e-mail, obrazu, USB czy pliku OCR urządzenie pozwala na codzienną szybszą pracę. Dodatkowym atutem DCP-J925DW jest dotykowy, kolorowy ekran LCD o przekątnej 8,3 cm, który ułatwia zarządzanie urządzeniem. Urządzenie pozwala również na druk zdjęć bezpośrednio z aparatu za pośrednictwem portu PictBridge, popularnych rodzajów kart pamięci lub pamięci USB typu pendrive.

 

W zgodzie ze środowiskiem

Wszystkie urządzenia atramentowe Brother posiadają oddzielne pojemniki z tuszami, które można niezależnie od siebie wymieniać. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne, takie jak „Energy Star” czy „Der Blaue Engel”.

 

Urządzenia posiada trzy lata gwarancji. Szczegóły na www.brother.pl

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign