AirCam OD-2025PHD – sieciowa, 2.0MP kamera z wbudowanymi diodami

Autor: Dział Prasowy, 16 września 2011 14:27:17

AirCam OD-2025PHD jest sieciową kamerą High-end 2.0 MegaPixel (MP) zaprojektowaną do profesjonalnych zastosowań monitoringu zewnętrznego. Ta 2.0MP  kamera IP oferuje znacznie ulepszoną jakość obrazu w porównaniu z kamerami konwencjonalnymi. Jedną z zalet kamery AirLive AirCam OD-2025PHD jest możliwość oglądania live video przez sieć Internet. Kamera została zaprojektowana do rozwiązań profesjonalnych, wyposażona jest w port PoE pozwalający na dostarczenie zasilania do kamery przez kabel typu Ethernet. Ta użyteczna funkcjonalność zapewnia łatwiejszą instalację, umożliwia podłączenie kamery bez względu na dostępność zasilania w lokalizacji. Kamera jest zgodna z normą IP-66 i nadaje się do wykorzystania na zewnątrz, obudowa AirLive AirCam OD-2025PHD jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne i zgodna z normą IP-66, kamera dedykowana do monitoringu ulic, parkingów, korytarzy.

 

Przetwornik 2.0 Mega-Pixel zapewnia 6 x lepszą jakość obrazu od standardowego VGA

AirLive AirCam OD-2025PHD zaprojektowano do pracy 24h na dobę wewnątrz i na zewnątrz bez względu na warunki. AirLive AirCam OD-2025PHD została wyposażona w matrycę CMOS wysokiej rozdzielczości oraz diody LED zdolne skutecznie oświetlić przestrzeń do 25 Metrów. Kamera została wyposażona w Automatyczny filtr podczerwieni, port PoE i wejścia i wyjścia alarmów i czujek.

 

Łatwa Instalacja z 12V Poe Pasywnym

AirCam OD-2025PHD jest w pełni funkcjonalną kamerą IP. Można ją łatwo zamontować na ścianie lub suficie i wykożystać istniejącą infrastrukturę kablową. Ponadto, używając jej pasywnego POE, możesz znacznie zmniejszyć koszt okablowania. Posiada Intelligent IP Installer, czyli asystent do wyszukiwania kamer w sieci znacznie przyspieszający instalację  - wystarczy tylko kilka kliknięć w komputerze.

 

12V Pasywny PoE Injector w komplecie

UWAGA ! : To urządzenie obsluguje 12V Pasywne PoE. Nie jest kompatybilne ze Switchami PoE  802.af lub 802.3at. Proszę nie podłaczać tego urządzenia do switcha PoE - grozi to jego uszkodzeniem.

 

Krystalicznie czysta transmisja Live Video z odległej lokalizacji

Monitoring zdalnym to zawsze główna zaleta systemów IP stąd AirLive AirCam OD-2025PHD jest tego dobrym przykładem. Użytkownik może wybrać jeden z wielu protokołów komunikacyjnych takich jak FTP, TCP/IP, SMTP, HTTP czy RTSP AirCam OD-2025PHD wykorzystuje kodek kompresji H.264, którego zastosowanie drastycznie zredukowało ilość danych składowanych na dyskach twardych oraz zmniejszyło wymagany transfer w sieci. H.264 to standard kompresji o wysokiej wydajności, który zapewnia znacznie wyższą kompresję danych niż MJPEG lub MPEG-4, znacząco obniżając rozmiar plików jak i zużycie cennego pasma i miejsca na dysku. Przy użyciu H.264 rozmiar pliku ulega zmniejszeniu nawet o 90%, dzięki czemu obraz zajmujący normalnie 1MB można zmniejszyć do 10KB. OD-2025PHD działa wg tej technologii umożliwiając tym samym redukcję kosztów przechowywania materiałów Video. Wraz z urządzeniami Do bezprzewodowej transmisji danych AirLive WISP tworzy środowisko do monitringu na duże odległości i nadaje się do zastosowań w fabrykach, kampusach, parkach.

 

2-kierunkowa komunikacja Audio

AirLive AirCam OD-2025PHD podwyższa standardy monitoringu Video dzięki wbudowanemu funkcjonalnemu mikrofonowi. Podłączając głośnik do wyjścia kamery możesz rozmawiać za jej pośrednictwem z osobą znajdującą się po drugie stronie.

 

Zgodność z Profesjonalnym Oprogramowaniem do Monitoringu

AirCam OD-2025PHD współpracuje z oprogramowaniem CamPro Express, oprogramowanie to pozwala na odgląd i nagrywanie materiałów Video z wielu kamer w jednym czasie. Używając kilku kamer OD-2025PHD możesz zbudować system monitoringu oparty o CamPro Express i wdrożyć go w różnych środowiskach.

 

Podstawowe funkcje:

  • Obsługa PoE Pasywnego 12V
  • Kamera IP 2.0 Mega CMOS H.264
  • Rozdzielczość do 1920 x 1080@30fps
  • Podgląd z Telefonów komórkowych 3/3,5G
  • Obudowa odporna na czynniki atmosferyczne IP-66
  • Diody podczerwieni LED do podglądu nocnego, skuteczność do 25 Metrów
  • Obsługa H.264, MPEG, MKPEG
  • Kompatybilna z systemem ONVIF
  • Dwu-kierunkowe Audio
  • Współpraca z serwerami Samba

Dodatkowe informacje:
Gwarancja: 2 lata
Sugerowana cena detaliczna: ok. 1300PLN brutto

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign