Nowy monitor iiyama z serii X trafił do sklepów!

Autor: Dział Prasowy, 08 września 2011 14:29:48

Firma iiyama Polska poszerzyła swoją ofertę o nowy model ProLite XB2472HD. Ten 24-calowy monitor pracuje w rozdzielczości FullHD 1920x1080 pikseli z podświetlaniem LED. Wyposażony jest w matrycę VA oferującą doskonałe odwzorowanie kolorów 24-bit True Colour. Wyjątkowo szerokie kąty widzenia - 178 stopni w pionie i w poziomie oraz bardzo wysokie współczynniki kontrastu 3000:1 (kontrast typowy)  i  5 000 000 : 1 (kontrast dynamiczny ACR) w połączeniu z szybkim, 8 ms czasem reakcji i jasnością 250 cd/m2 zapewniają znakomitą jakość obrazu. „Nasza seria X kierowana jest do bardziej wymagających klientów, chcemy z nią dotrzeć do ludzi zajmujących się na co dzień grafiką, którzy potrzebują do swoje pracy najlepszego sprzętu. Modele z serii X spełniają wszystkie te wymagania, gwarantując duży komfort pracy.” – powiedział Mariusz Kuczyński dyrektor generalny iiyama Polska.

Monitor został wyposażony w stopkę z regulacją wysokości  i funkcją PIVOT (obrót ekranu do trybu portretowego) oraz trzy wejścia sygnału: analogowe D-Sub oraz cyfrowe DVI-D i HDMI. Dzięki podświetleniu diodowemu LED, panel ten wyróżnia się niewielkim zużyciem energii elektrycznej (maks. 1W w trybie czuwania). Seria X odznacza się eleganckim designem, dzięki czemu monitor prezentuje się efektowanie zarówno na biurku jak i ścianie. Rozmiary XB2472HD to (szer. x wys. x gł.) 570 x 438 (568) x 214.5 mm, waga 6kg.

Monitory serii X objęte są  3-letnią gwarancją producenta, w tym gwarancją "Zero martwych pikseli" pod warunkiem zakupu w jednym z autoryzowanych punktów sprzedaży iiyama. Dzięki temu klienci iiyama mają 30 dni na wymianę monitora w przypadku, gdy chociaż jeden piksel lub subpiksel nie wyświetla obrazu jak należy. ProLite XB2472HD dostępny będzie w sklepach w sugerowanej cenie detalicznej: 939zł

W najbliższym czasie iiyama Polska planuje kolejną dużą promocje związaną z serią X. Do wybranego modelu monitora dodany zostanie darmowy kalibratory obrazu. Szczegóły promocji wkrótce pojawią się na stronie iiyama.pl.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign