Denon nowy sieciowy odtwarzacza DNP-720AE

Autor: Dział Prasowy, 07 września 2011 15:21:03

Denon, jeden z wiodących na świecie producentów domowych urządzeń audio/wideo wysokiej jakości, przedstawia swój pierwszy sieciowy odtwarzacz muzyczny oferujący niemal nieograniczone możliwości odtwarzania. DNP-720AE uwalnia pełną moc sieci i unowocześnia ulubiony przez użytkownika jego zestaw Hi-Fi otwierając wszystkie możliwości jakie sieć ma do zaoferowania. Po podłączeniu do wzmacniacza stereo szeroko otwiera dostęp do strumienia audio poprzez Wi-Fi jak i Ethernet, wliczając w to możliwość użycia AirPlay z iPoda touch, iPada lub iPhona. Denon DNP-720AE będzie dostępny w Europie pod koniec września.

Sprzęt Hi-Fi zawsze był sercem misji Denona mającej na celu dostarczenie prawdziwych emocji muzycznych. Inżynierowie doszli do wniosku, że nadszedł już czas aby te referencyjne technologie wyposażyć w szerokie funkcjonalności oferowane przez sieć, bez konieczności stosowania kompromisu w jakości dźwięku. DNP-720AE jest odtwarzaczem sieciowym, który pozwala na cieszenie się różnorodnością radia internetowego, zawartości muzycznych plików w Internecie (w tym Napster i Last.FM, gdzie te serwisy są dostępne) lub plików muzycznych z własnych zasobów sieciowych. Urządzenie wspiera również AirPlay do przesyłania strumieniowego muzyki bezpośrednio z iPada, iPhona lub iPoda touch, bądź biblioteki muzycznej iTunes. Dzięki kompatybilności z DLNA 1.5 można szybko odtworzyć ulubioną zawartość muzyczną sieciowych dysków NAS (Network Attached Storage) z jakością nigdy wcześniej niedostępną. Ustawienia dźwięku są oparte o znanym rozwiązaniu technologicznym Denona „Simple & Straight” o minimalnej ścieżce sygnału, co optymalizuje jakość odtwarzanego dźwięku. Ściśle dobrane komponenty zostały użyte w tym urządzeniu, wliczając w to wysokiej jakości 24-bitowy/192kHz przetwornik cyfrowo-analogowy.


Dla łatwej obsługi urządzenie posiada elastyczny interfejs użytkownika z szybkim dostępem do przeglądu biblioteki na różne sposoby, bądź to za pomocą trzyliniowego wyświetlacza OELD, pilota zdalnego sterowania lub iPada/iPhona/iPoda touch wraz z oryginalną aplikacją Denon Remote App. Trzy przyciski szybkiego wyboru ułatwiają dostęp do ulubionych stacji radia internetowego. Przedni port USB oferuje więcej możliwości odtwarzania, jak bezpośrednia transmisja cyfrowa z iUrządzeń lub innych urządzeń pamięci masowej. DNP posiada również certyfikat Windows 7 „Play to” dla łatwego przesyłania strumieniowego muzyki z Windows Media Player 12 lub nowszych do systemu stereo. Tradycjonaliści mogą również cieszyć się słuchając zwykłych stacji radiowych AM/FM dzięki wbudowanemu tunerowi.

Sieciowy odtwarzacz DNP-720AE w skrócie:
• Połączenie z siecią dzięki Wi-Fi i Ethernet
• Certyfikacja DLNA 1.5 – niezawodność przesyłania strumieniowego muzyki i szeroka kompatybilność
• Odtwarzanie różnorodnej zawartości muzycznej z sieci dzięki wysokiej jakości dźwięku Denon
o Bezpośrednie przesyłanie strumieniowe muzyki AirPlay z iPada, iPhona, iPoda touch lub
biblioteki iTunes
o Dostęp do ponad 14 000 stacji radia internetowego
o Last.FM i Napster (w zależności od kraju)
o Strumieniowe przesyłanie plików muzycznych z PC/NAS
• Denon Remote App dla iPhone i iPod touch
• Funkcja cyfrowej transmisji z iPhona lub iPoda (za pośrednictwem portu USB z przodu)
• Odtwarzanie radia AM / FM z RDS / Radio Text
• Wysokiej jakości 24-bitowe/192kHz przetworniki cyfrowo-analogowe
• Certyfikacja Windows 7 “Play to” z Windows Media Player 12 lub nowszych
• Wsparcie formatów WMA/MP3/WAV/AAC/FLAC/ WMA bezstratny (Transcode) / FLAC 96/24
• 2-kanałowe wyjście analogowe i cyfrowe wyjście optyczne
• Dostępny w kolorach: premium silver i czarnym

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0