TRENDnet - Megapikselowa kamera z Night Vision już dostępna

Autor: Dział Prasowy, 06 września 2011 12:29:18

Firma TRENDnet, czołowy producent urządzeń sieciowych przewodowych oraz bezprzewodowych, wypuściła na rynek nową, megapikselową kamerę z Night Vision – model TV-IP322P. Kamera ta pozwala na rejestrowanie megapikselowego, klarownego obrazu w całkowitych ciemnościach aż do odległości 20 metrów (66 stóp).

 

Kamera posiada zabezpieczenie IP66 oraz odpowiednią konstrukcję odporną na typowe akty wandalizmu. W skład zestawy wchodzi mocowanie na ścianę/sufit oraz osłonka przeciwsłoneczna na soczewkę kamery. Kamera nie musi być instalowana w pobliżu źródeł energii – wszystkie dane oraz potrzebne zasilanie dostarczane jest przez kabel Ethernet (PoE) – ta technologia w znaczący sposób ułatwia montaż oraz rozmieszczenie kamer.

TV-IP322P pozwala rejestrować obraz w jakości HD, tj. 1280x1024 px. oraz obsługuje zaawansowaną kompresje H.264. Dzięki oprogramowaniu SecureView firmy TrendNET możliwe jest zarządzanie zestawem aż do 32 kamer jednocześnie. Zaawansowane funkcje, takie jak wykrywanie ruchu, alerty poprzez email, kompresja obrazu do H.264/MPEG-4, wsparcie dla 3GPP, klient serwera Samba, odpowiednie wejścia/wyjścia które umożliwiają podłączenie kamery do systemu alarmowego, tekstowe nakładki na obraz, odpowiednie nakładki-maski by móc ukryć niektóre obszary obrazu, zoom cyfrowy oraz harmonogram nagrań pozwala na idealne zarządzanie kamerami.

Aplikacja SecureView Mobile pozwala na strumieniowe oglądanie obrazu z kamery na ekranie Twojego smartfona. Oprogramowanie SecureView Mobile jest bezpłatne i działa na platformach Android, iPhone, iPod lub iPad. By zainstalować SevureView Mobile, wyszukaj frazę w odpowiednim sklepie z aplikacjami dla danej platformy.

TV-IP322P posiada trzyletnią gwarancję oraz dostępny jest u partnerów firmy TrendNET jak i w sieci. Sugerowana cena detaliczna urządzenia będzie wynosić $599.99

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign