ASUS wprowadził 5-letnia gwarancję na płyty z serii TUF

Autor: Dział Prasowy, 22 sierpnia 2011 17:06:47

Płyty główne ASUS Sabertooth: 990FX, P67, X58, 55i zostały objęte pięcioletnią gwarancja producencką, by użytkownicy bez obaw mogli korzystać z innowacyjnych rozwiązań firmy ASUS.

Wszystkie płyty główne serii TUF wykonane są z komponentów  klasy wojskowej. Seria TUF zapewnia stabilność, kompatybilność i wytrzymałość. W zależności od modelu płyty posiadają wbudowane rozwiązania: TUF Thermal Radar w czasie rzeczywistym monitoruje temperaturę krytycznych miejsc płyty głównej i automatycznie dostosowuje prędkości wentylatorów, by system zachował najwyższą stabilność, nie przegrzewając się. Technologia pokrycia radiatora TUF CeraM!X rozprasza ciepło znacznie lepiej, niż tradycyjna powłoka antyoksydacyjna, dzięki większej powierzchni całkowitej. TUF Thermal Armor jest pierwszym w świecie rozwiązaniem termicznym dla całej płyty głównej, a nie tylko wybranych obszarów krytycznych. Chroni system przed gorącym powietrzem wytwarzanym przez podłączone karty i podzespoły, utrzymując niską temperaturę. Efektywnie wyprowadza ciepłe powietrze poza obudowę specjalnymi kanałami wentylacyjnymi, przyczyniając się do wyższej stabilności systemu i wydłużonej żywotności podzespołów. E.S.P. jest systemem zarządzania zasilaniem, który kontroluje napięcie nie tylko w procesorze, ale również w kluczowych komponentach, takich jak karta graficzna, złącza PCI i chipsety. E.S.P. znacznie zwiększa wydajność systemu i ogranicza wytwarzanie ciepła.

Płyty serii TUF 990FX oraz P67 wyposażone są także w nowy system ASUS DIGI+ VRM, który przenosi układ zasilania płyty do standardu cyfrowego. Cyfrowa architektura 8+2 zapewnia najwyższą sprawność zasilania, wydzielając mniej ciepła w celu przedłużenia życia komponentów i zminimalizowania strat mocy. Dzięki ASUS DIGI+ VRM użytkownicy mogą łatwo dostosować wydajność fazy zasilania, korzystając z nowych kontrolek napięcia PWM i modulacji częstotliwości. Sabertooth 990FX wyposażona jest w unikalną, autorską technologię ASUS UEFI BIOS- wydajny i prosty w obsłudze interfejs BIOSu, który można obsługiwać zarówno przy pomocy klawiatury, jak i myszki.


Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign